banner610
banner805

Ceyhan, Ceyhan olalı böyle zulüm görmedi

Ali Alper Boydak'ın, dürüstlüğü konusunda kuşku yok.

08 Ağustos 2017 Salı 02:14
Ceyhan, Ceyhan olalı böyle zulüm görmedi
Ali Alper Boydak'ın, efsane bir siyasetçi olan merhum babasının adına yakışır, namuslu, dürüst ve güvenilir bir evlat olduğu noktasında en ufak tereddüt yok. Mayası tertemiz, geçmişi lekesiz bir kişi.

Önemli bir eksiği var, herkesi kendi gibi sanıyor.
* * *

Bendevi Palandöken kontenjanlı meclis üyesi Selahattin Güler, gökte ararken yerde buldu. Boydak'ın güvenini kazanarak, belediyeyi tam anlamıyla hegemonyası altına aldı.

İşçi sürgünlerini, işe alımları, mali trafiği Güler organize ediyor. Çalışanların canını yakan her türlü oluşumda Güler'in parmağının olduğu öne sürülüyor. Kendisine bağlı kadrolaşmayı bizzat yönetiyor. Ceyhan Belediyesinden sokaklara taşan ahenksizlikler, halkın da huzurunu kaçırıyor. 

Boydak'ın bu durumdan zerre haberi yok, kendine sadakatle bağlı bir ekibe sahip olup da, sokağın nabzını  bir tutabilse, bir çok şeyi kavrayıp önlem alması mümkün olacak, buna da Güler'in hamleleri izin vermiyor.

Ceyhan halkı, "Davul Boydak'ın boynunda,  tokmak Selo'nun elinde" diye feryat ediyor.

Belediyenin tüm birim yöneticileri Selahattin Güler'in kontrolünde. Satın Alma, Temizlik işleri, Yazı İşleri ve Fen İşleri Müdürlüklerinde Güler'in haberi olmadan yaprak kımıldamıyor. Ceyhanlılar, "Alemdar Öztürk'ün döneminde istediği gibi at koşturamıyordu, şimdi serbest, yediği önünde yemediği arkasında" diyorlar.

Son Güncelleme: 12.01.2018 14:20
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner782

banner811

google.com, pub-7197687656137963, DIRECT, f08c47fec0942fa0