banner786

Ceyhan'da Alemdar Öztürk'e 'Güvenoyu'

Faaliyet raporu görüşmelerinde MHP'li ve CHP'li meclis üyeleri tam destek verdi.

13 Nisan 2017 Perşembe 12:52
Ceyhan'da Alemdar Öztürk'e 'Güvenoyu'
banner812
Ceyhan Belediyesi Nisan ayı olağan Meclis Toplantısında 2016 yılı Faaliyet raporu görüşmelerinde MHP'li ve CHP'li meclis üyeleri tam destek verdi.

Faaliyet raporunu okuyan MHP’li grup başkanı meclis üyesi Hasan Toprak, hazırlanan 2016 yılı faaliyet raporunu çok olumlu bulduklarını ve raporun hazırlanmasında emeği geçenlere teşekkür ettiğini ifade ederek MHP grubu olarak tam destek verdiklerini söyledi. 

Hasan Toprak şunları söyledi:
"Belediyenin 2016 mali yılı hizmetlerinin her türlü gelir ve giderlerin makbuz, belge ve dekontlara bağlanmış olup tüm para girişi ve çıkışı banka üzerinden yapılmıştır. Tüm gelir kalemleri hesap ve kayıt işlemleri, tahakkuk ve tahsilât işlemleri vasıtalarıyla zamanında yapılmış, muhasebesel kayıtlara uygun işlenmiştir. Yapılan bütün işlemlerde belediye kaynakları kullanılmasında mali saydamlığa ve hesap verilebilirliğe riayet edildiği görülmüştür. Belediyenin mali hizmetlerine bakan her tür ve derecedeki arkadaşların, çalışmalarda üstün gayret gösterdikleri muhasebe kurallarına uyma titizliği ve gayretlerinden dolayı belediyemizin imkânları ölçüsünde taltif edilmeleri dileğimizdir. Grubumuz adına tüm belediye çalışanlarına teşekkür eder saygılar sunarız."

CHP'Lİ MECLİS ÜYELERİ DE TAM DESTEK VERDİ
CHP’li meclis üyesi ve grup başkanı Zafer Mülazımoğlu da geçen yılki faaliyet raporuna olumsuz oy verdiklerini ancak bu yılki faaliyet raporuna ise çok olumlu buldukları için tam desteklediklerini söyledi.

CHP'li meclis üyesi Zafer Mülazımoğlu seçimle gelen bir belediye başkanının seçimle gitmesi gerektiğine inandıklarına ifade ederek "Sayın başkan partisinden ihraç edilmişti. Ancak gördük ki zaman içersinde herhangi bir suç unsuru olmadığına kanaat getirdik. Bu yüzden Belediye Başkanımızın görevinde olması gerektiğini düşündüğümüz için faaliyet raporuna CHP grubu olarak onay veriyoruz" dedi.
Son Güncelleme: 19.05.2017 10:01
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner782

banner814

google.com, pub-7197687656137963, DIRECT, f08c47fec0942fa0