banner815

Ceyhan'ın Fetö kumpasçıları dokunulmaz mı?

Sarımazı eski belediye başkanı Erol Kahraman'a, yargılanması için soruşturma izni verildi.

27 Ağustos 2016 Cumartesi 03:26
Ceyhan'ın Fetö kumpasçıları dokunulmaz mı?
banner812
Ceyhan Enerji Bölgesindeki kamu arazilerini FETÖ şirketlerine peşkeş çektiği öne sürülen Sarımazı eski belediye başkanı Erol Kahraman'a, yargılanması için soruşturma izni verildi. FETÖ şirketlerinin sahipleri ise FETÖ finansörlüğünden tutuklandı.

Bölgedeki diğer FETÖ şirketi sahipleri de bu kapsamda yargılanıyor. Bu şirketlerin iş takibini ve avukatlığını yaptığı iddia edilen, ayrıca Bank Asya'nın eski avukatı Fikret Yeni ile taşeron şirketlerle ticari ortaklık yürüttüğü öne sürülen Süleyman Ulu, kripto FETÖ'cüler tarafından ısrarla kollanılmakta mıdır? Bu linç troykası, FETÖ'cü yağmaya ön açan siyasi sorumlular mıdır?

Yağmaya 'DUR!' diyerek FETÖ’nün planlarını bozan Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk aleyhinde düzmece dosyalar ve asılsız ihbarlarla bilgi kirliliği oluşturularak itibarsızlaştırma ve etkisizleştirme gayretine giren bu linç ittifakının pervasızca saldırılarına devam ederek; "Emniyet ve yargı görevlilerini göreve davet ediyoruz" türü açıklamaları suç bastırma ve FETÖ'cüleri kamuoyu önünde aklama hedefi taşımaktadır.

Bakan Ömer Çelik ve bölge milletvekilleri, bilincini kaybetmiş bu odaklar tarafından düzmece belgelerle yanlış yönlendirilmeye çalışılmıştır. Alemdar Öztürk aleyhinde 'kumpas' tezgâhlayanlar, Başkan Öztürk'ü saf dışı bırakarak yağmaya devam etmek istemişlerdir. 15 Temmuz akşamı gerçekleşen darbe girişimi sonrasında en açık halleriyle deşifre oldular. Sarımazı eski Belediye Başkanı Erol Kahraman'a 'Horizon' arazisinin tahsisinden dolayı soruşturma izni verilmesiyle birlikte troykanın oyunu gün yüzüne çıkmış oldu

Bu linç ve FETÖcüleri gizleme projesine çanak tutanlara karşı, şehrimizin ve ülkenin huzur ve refağı için devlet erkinin izinde hareket ederek bölge milletvekillerini, Bakan Ömer Çelik'i AK Parti Genel Merkezini. Disiplin kurullarını, Başbakan Binali Yıldırım'ı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı tüm Adanalılar adına göreve davet ediyoruz. Aklı mantığa tamamen aykırı, sözde belgelerle kamuoyunu ve devlet görevlilerini algı operasyonları ve bilişim kumpaslarıyla tezgaha düşürmeye çalışan bu kişilere gereken hukuki hamlelerin yapılması kamuoyunun en acil beklentisidir.
Son Güncelleme: 11.09.2016 18:56
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner817

google.com, pub-7197687656137963, DIRECT, f08c47fec0942fa0