banner776

ÇİGDER 'Yardımcı'ya Yapılan Saldırıyı Kınadı

Çukurova İnternet Gazetecileri Derneği Yönetim Kurulu, Ekspres Gazetesi imtiyaz sahibi Hakan Bülent Yardımcı'ya yapılan saldırıyı kınadığını açıkladı.

27 Nisan 2016 Çarşamba 12:16
ÇİGDER 'Yardımcı'ya Yapılan Saldırıyı Kınadı
Çukurova İnternet Gazetecileri Derneği Yönetim Kurulu, Ekspres Gazetesi imtiyaz sahibi Hakan Bülent Yardımcı'ya yapılan saldırıyı kınadığını açıkladı. Gazetecilere yapılan saldırıların kabul edilemez olduğu yönündeki açıklamada şu görüşlere yer verildi:

"Gazetecilerin temel görevi olan toplumun bilgilenmesi yönündeki faaliyetlerin mafyavari yöntemlerle engellenmesi hukuk devleti üzerine kara bir leke olarak düşmektedir. Kamuoyunu ilgilendiren haberler insanları her zaman mutlu etmeyebilir. Kişilik hakları ile ilgili şikâyetlerin adresi sadece adli makamlardır. ÇİGDER Yönetim Kurulu olarak, ucuz kahramanlığa soyunan çapulcuların bir an önce yakalanarak adalete teslim edilmesini istiyoruz. Bu vesile ile Ekspres gazetesi imtiyaz sahibi Hakan Bülent Yardımcı'ya da geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, bir an önce sağlığına kavuşarak görevinin başına dönmesini temenni ediyoruz."
    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
TÜMÜ Yazarlar
Hava Durumu
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv

banner671