banner815

İnternet Gazetecilerinden Av. Küçük'e tebrik ziyareti

ÇİGDER heyetinden Adana Baro Başkanı Av. Veli Küçük’e ‘hayırlı olsun’ ziyareti

30 Ekim 2018 Salı 15:05
İnternet Gazetecilerinden Av. Küçük'e tebrik ziyareti
banner812
Çukurova İnternet Gazetecileri Derneği heyetinden  Adana Baro Başkanı Av. Veli Küçük’e ‘hayırlı olsun’ ziyareti 

Çukurova İnternet Gazetecileri Derneği (ÇİGDER) Yönetim Kurulu Başkan ve Üyeleri Adana Baro Başkanı Av. Veli Küçük’ü makamında ziyaret edip, yeniden seçilmesinden ötürü kutlayarak, görevinde başarılar dilediler.

Yönetim Kurulu Üyelerinin de hazır bulunduğu ziyarette konuşan Çukurova İnternet Gazetecileri Derneği Başkanı Azmi Ertan, internet gazetecilerinin Çukurova bölgesindeki meslek kuruluşları ile aktif bir dayanışma içinde olduklarını söyledi.

ÇİGDER Başkanı Ertan, Adana, Mersin, Hatay, Niğde ve Osmaniye illerinde faalayit gösteren popüler haber sitelerini bünyelerinde topladıklarını, üye sayısının her geçen gün artarak devam  ettiğini kaydetti. Azmi Ertan, Çukurova'daki haber sitelerinin tek adresinin ÇİGDER olduğunu ifade ederek, bu alanda güncel olarak faaliyet gösteren meslektaşlarını aynı çatı altında bir araya gelmeye davet etti.

Gazetecilerin hukuki yapısının yasa ve yönetmeliklerle düzenlendiğine işaret eden Ertan, uygulamalardaki aksaklıkların masaya yatırılarak bir an önce giderilmesi gerektiğine işaret etti. 5187 sayılı Basın Kanunu ile 5651 sayılı İnternet Kanunun karıştırılmakta olduğunu sözlerine ekleyen Ertan, bu nedenle savunma noktasında çeşitli mağduriyetler yaşandığına dikkat çekti.

Ziyaret nedeniyle ÇİGDER yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederek başarılar dileyen Baro Başkanı Av. Veli Küçük, mesleğin sorunları ve çözüm konularında görüşlerini ifade etti. 5 parçalı adliye binalarının tek elde toplanması için Yeni Adliye Binasının  bir an evvel tamamlanması gerektiğini vurguladı. Adana'nın hak ettiği yargı hizmetini sunabilmek için herkese sorumluluk düştüğüne işaret etti.

Dernek Başkanı Azmi Ertan, Divan Kurulu Başkanı Ömer Alpdoğan, Ramazan Yaygın ve Mehmet Turaçcı'dan oluşan heyet, Veli Küçük ve yönetim kurulu üyelerine yeniden seçilmiş olmaktan ötürü tebriklerini sundu ve başarılarının devamını diledi. Avukat Veli Küçük de, Ertan'ın şahsında heyet üyelerine nazik ziyaretlerinden ötürü teşekkür etti. 
Son Güncelleme: 31.10.2018 05:29
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
adanalı 2018-10-30 19:25:38

sayın baro baskanımız ve yönetim kurulu üyelerimizi tebrik ederiz..basarılar dileriz..sayın baskanım veli küçük beyden istirhamımız şudur..avukat mehmet akdemir baroya ve adanaya yakışmayan avukatlık yapmaktadır..kürkçüier halkı olarak köyümüzde ve herkesten imza almiş bir miras davamız için kendisine noterden vekalet verilmiştir..yaklasık 200 kişinin vekaletiyle bizim davalarımızı dikkate almamıştır..köyümüzde farklı farklı insanlarla görüstüğümüzde savunmayı bırakın herkesi farklı davalarda magdur etmiştir..vekaleti verenin canını yakmaktadır..niyeti kötü olan bu avukat ın baroda çok şikayet edildiğine dair bilgilerimiz var. adliye personelleri ve adliyede ki herkes bu avukatın "az kaldı bu avukatı barıdan yakında atarlar"diyede söylemler vardır...sayın veli küçük beyden bu kişinin hakkındaki şikayetleri dikkatle inceleyin..biz hissi davranmıyoruz..kendisinin kimleri magdur ettiğini kendi iyi bilir..suc dosyası kabarıktır..sayın cumhurbaskanımızda burada yaxamadıklarımız var bunları adalet bakanımızada yazacagız..önce size bu ismi unutmayın biz zaten yakında baskanımız tayyıp beye şikayetimizi yapacagız..kimse bu ülkede kolay kazanmıyor bu adam kanunsuz işlerle neteye kadar devam edecek...şimdiden saygı ve iyi çalışmalar dileriz...

banner816

google.com, pub-7197687656137963, DIRECT, f08c47fec0942fa0