google.com, pub-7197687656137963, DIRECT, f08c47fec0942fa0
banner785

Kahraman'dan Onuk'a Sert Yanıt

Ceyhan Mavi Radyo'da, Ersin Sucu ve Yalçın Arslan'ın sunduğu ' Günaydın Ceyhan' programına konuk olan Burhan Onuk'un iddiasına AK Partili Erol Kahraman'dan yanıt gecikmedi.

31 Ocak 2015 Cumartesi 00:21
Kahraman'dan Onuk'a Sert Yanıt
AK Parti'den aday gösterilmediği gerekçesi ile DP saflarına katılan Burhan Onuk'un, "Adaylıktan çekilmem için l trilyon teklif etti" şeklindeki açıklamasına, Erol Kahraman, "Bu yalana kargalar güler. Bunu neden yapmış olayım? Burhan Onuk'un siyasi çapı nedir ki kendisine böyle bir teklifte bulunayım? Burhan Bey'in para bilinci belli ki tek hanelerden oluşuyor. 1 trilyon lirayı yerde bulsam ona verir miyim, akl-ı selim sahibi bir insan Burhan Onuk'un yalanına inanır mı?" dedi.

Burhan Onuk'un ağzından çıkan sözlerin sadece gündem yaratmaya yönelik olduğunu söyleyen Kahraman, "30 Mart'ın üzerinden neredeyse 10 ay geçti. Burhan efendi bunca zaman neredeydi? Radyodan kendisine davet yapılmasını mı bekliyordu?" şeklinde konuştu.

İftira atmanın münafıklık olduğunu belirten Erol Kahraman, "dinimize göre yalan yere konuşmak, iftira atmak insan öldürmekten daha büyük kötülüktür. Burhan Onuk'un inancını sorgulamak bana düşmez ama iftirasının hiç bir dinde karşılığı yoktur" dedi.

Olayda sözü edilen kadınlarla Burhan Onuk'un alem yaptığı şeklindeki duyumun herkes gibi kendisinin de kulağına geldiğini, Burhan Onuk'la yüzyüze geldikleri bir ortamda duyduklarını da kendisine aktardığını ifade eden Erol Kahraman, "Art niyetli bir insan siyasi rakibi için bu olayı kullanırdı, ama bunu yapmadım. Aksine insanlığın gereği olarak kendisi ile paylaştım, ancak o buna değmezmiş" dedi.

Burhan Onuk'un siyaset sahnesinden silindiği gerçeğini artık kabullenmesi gerektiğini ifade eden AK Partili Kahraman, "Burhan Bey, siyasi kariyerini yeniden kazanmak ve gündemde yer bulmak istiyorsa özü sözü doğru olmalı, dürüst olmalı, yalana ve iftiraya minnet etmemeli" diye konuştu.

Erol Kahraman, "Hodri Meydan! Burhan Efendi sözlerini ispat etmezsen senden müfterisi yoktur" şeklinde seslendi.

HEM YALANCI HEM DE NANKÖR
Erol Kahraman Burhan Onuk'un, siyasete girmeden önce sıradan bir insan olduğunu, AK Parti sayesinde tanındığına dikkat çektiği konuşmasında şu görüşlere yer verdi: "Burhan Bey, AK Partinin gücünün zirvesinde olduğu bir dönemde Ceyhan'da Belediye Başkanlığına aday gösterildi. Burhan Beye bütün gücümüzle destek olduk. Ankara'dan gelen desteğe, milletvekilleri tarafından yapılan her türlü katkıya rağmen başarısız oldu. 30 Mart seçimlerinde aday gösterilmeyince de ağır sözler sarfederek bir başka partiye geçti. Kendisini siyaseten yoktan var eden partisine nankörlük yaptıktan sonra, her türlü yalan, iftira ve musibetini normal karşılamak gerekir."

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
ceyhanli 2015-01-28 06:55:26

Burhan onuk birazda sen bahset sen erol kahraman hakkinda basina gizli haber yaptirdigini ekton muhendis ark belge alip a.adayligi donemi de erol yada ben diyip erolu yiprattigini bunu da anlat

Avatar
ceyhanli ali 2015-01-28 07:00:44

Burhan onuk sen erol by iftira atacagina huseyin sozlu abinin evine senin resmini asti diye ceza yazdi nadil hakaret ettin onlarida anlat simdide huseyin by seni bir goreve atsmasini bekledigin iddialarina cevap ver

Avatar
adem şahin 2015-01-28 10:51:34

ya her ikinizde 30 mart seçimlerinde ak partiye ihanet etmedinizmi erol aday değişecek diye seçim bürosunda her gün davul çaldırıp ortalığı karıştırmadımı burhan onuk 30 mart seçimleri sonu sözlü ile boy boy çektirdiği resimleri hep görmedikmi hüseyin sözlü sana bırak müdürlüğü çöp bile vermez ülkücü hareketin bir örfü vardır sen ak partiden aday adayı ol aday olmayınca bağımsız ol oda olmayınca çık bağımsız ol yemezler abi böyle siyasetçileri ülkücü hareket bağrına basmaz

Avatar
ak parti 2015-01-28 12:05:43

burhan ve cengiz gibi donekler partimize zarar verir ve veriyoda gitsinler istemiyorz

Avatar
gerçek haber 2015-01-28 13:13:57

aynı adresten gönderilen birden fazla yorumu fake mesaj olarak nitelendiriyor, bu nedenle de yayınlamıyoruz. Bilginize

banner776

banner789

banner787

banner788

google.com, pub-7197687656137963, DIRECT, f08c47fec0942fa0