banner815
Flaş Haber
Kapat

Mekanda 'Dansöz Krizi'

Erkeklerin çapkınlıkları malum. Hiçbir şey yapamasalar gözleri ile çapkınlık yapıyorlar.

23 Nisan 2019 Salı 12:45
Mekanda 'Dansöz Krizi'
banner812
Erkeklerin çapkınlıkları malum. Hiçbir şey yapamasalar gözleri ile çapkınlık yapıyorlar. Hoş, aynı şey bazı kadınlar için de geçerlidir tabi. Sözüm meclisten dışarı. Erkeklerin göz çapkınlığı ile ilgili trajikomik bir anımı anlatmak istiyorum sizlere.

Yıllar önce iki komşumuzla eşlerimizle birlikte bir akşam, Adana'da herkesin bildiği ünlü ve lüks bir eğlence mekanına gittik. Mekanın duvarları sütunlu ve sütunların hemen hemen hepsi aynalarla kaplı. Anlayacağınız etrafımız aynalarla dolu.

Benim yanımda yan bloktan komşum Funda, onun yanında da benim üst katımda ki Oya. Oya'nın karşısında da eşi Yusuf Bey oturuyor.

Biz üç bayan yan yana oturduk, karşımızda da eşlerimiz oturmakta. Önce mekanın özelliği gereği fasıl başladı. İyi güzel biz de dilimiz döndüğünce Türk Sanat Müziği eserlerine eşlik ettik, eğlendik. Gecenin sonuna doğru sahneye güzel bir dansöz çıktı. 

Benim eşim ve Funda'nın eşi gözlerini alamıyorlar bir türlü dansöz bayandan. Dönüp bakmak yetmedi, benim eşim sandalyesini de çevirerek bakmaya başladı. Yanımda oturan Funda bir süre sonra kulağıma eğilerek, "Bizim eşlerimiz dansözden gözlerini alamadılar, Yusuf Bey ne kadar kibar bir erkek başını çevirip dansöze bakmadı bile" dedi.

"Başını çevirmesine gerek yok! Karşısındaki (bizim arkamızdaki) aynadan bakıp, seyrediyor" dedim. Funda ile birlikte kahkahalarla gülmeye başladık. "Mekanda güzel bir dansöz raks ediyorsa hangi erkek bakmaz, sen erkek olsan bakmaz mısın, bu tabi ki doğal" diye de ekledim.

Ancak sandalyesini çevirip mevzilenir gibi bakıp, yanındaki eşini toplum içinde küçük düşürmek hiç hoş değil doğrusu. "Güzele bakmak sevap" dediğinizi duyar gibiyim. Ona bir itirazımız yok zaten. Fakat takdir edersiniz ki, bakmadan bakmaya fark var. 

Genel anlamda; ya eşinize bunu hissettirmeden, ya da onu çevresine ve toplum içinde rencide edecek kadar olayı abartmadan bakacaksınız değerli erkekler.. Kadınlar olarak bundan daha fazla da esneklik beklemeyin bizden.
Son Güncelleme: 29.04.2019 06:34
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
Mişah 2019-04-25 17:44:36

Karının yarı çıplak oraya çıkacağını bilmiyormuydunuz. Hem mekana git sonra erkekler gözlerini kapasın.

Avatar
Davacıyım 2019-04-23 23:22:32

Ömrümden 30 saniyemi çaldınız ))) Şevki’nizi kırmak istemem ama okuduğum neydi ya

banner776

banner816

google.com, pub-7197687656137963, DIRECT, f08c47fec0942fa0