google.com, pub-7197687656137963, DIRECT, f08c47fec0942fa0
banner828
banner833

MHP'li Gazi Adamhasan'dan Tarihi Çağrı

MHP'nin Türkiye’nin bir çok bölgesinde ve Adana’da en çok oy yüzdesiyle seçim kazanacağı ilçelerin başında gelen İmamoğlu’nda Belediye Başkan Adayı Gazi Adamhasan halkın çoğunluk desteğini yanında görmekten mutlu olduğunu söyledi.

22 Mart 2014 Cumartesi 11:19
MHP'li Gazi Adamhasan'dan Tarihi Çağrı
ADANA HABER - MHP İmamoğlu Belediye Başkan Adayı Gazi Adamhasan yerel seçimler yaklaşırken halkı saf belirlemeye çağırdı.

Adamhasan, "Artık safların belirlenmesi zamanı gelmiştir. Ya devletin kurumlarına silahlı baskın yapanlardan yana olacaksınız ya da devlet terbiyesi almış Gazi Adamhasan'dan yana olacaksınız. Ya mevcut belediye başkanı ve çetesinden yana olacaksınız ya da 15 gün sonra seçilecek olan belediye başkanı Gazi Adamhasan ve ekip arkadaşlarından yana olacaksınız" şeklinde konuştu.

BALKANLARDAN GELENLER ÖZ KARDEŞLERİMİZDİR

İmamoğlu'na yıllar önce balkanlardan gelen muhacir ve göçmenlerin yaşadığı mahallede konuşan Gazi Adamhasan, "Bir zamanlar Osmanlı toprakları içerisinde yer alan ve Tuna Nehrinden ismini alan mahallemizin insanları mülayim olduğu kadar da yiğit insanlardır. Osmanlı Döneminde fethedilen Balkan topraklarına yerleştirilmek üzere padişah tarafından İç Anadolunun en gözü kara, en savaşçı, en yiğit ve en güvenilir insanları bir araya getirilmiştir. Bu yiğit insanlar serhat boylarına giderek Balkanlardaki topraklarımızı korumuşlar. Oraya yerleşip yuva kurmuş ve yaşantılarını orada devam ettirmişlerdir. Asırlar sonra balkanlardaki topraklarımız Osmanlı’nın elinden çıkınca o bölgelerde zulüm başladı. İç Anadolu’nun bağrından koparak Balkanlara giden yiğit insanlar Anadolu’ya tekrar döndüler. Anadolu’nun güzel insanları Balkanlardan gelen kardeşlerini bağırlarına bastılar. İşte, Balkanlardan gelen yiğit insanlar sizlersiniz. Muhacir ya da göçmenler bizim öz kardeşlerimizdir" dedi.


"BELEDİYE BAŞKANI HALKA ZULMEDİYOR"


Göçmen vatandaşlarımızın Balkanlardan sonra ikinci zulmü İmamoğlu’nda yaşadığını belirten Gazi Adamhasan, "Sizler yıllar önce zulümle karşılaşıp imamoğluna yerleştiniz. Ancak, 50 yıllık belediye tecrübesi olan imamoğlu'nda son beş yılda tekrar zulümle karşılaştınız. Mevcut belediye başkanı tüm İmamoğlu halkına zulmettiği gibi Tunalı insanlarımıza da zulmediyor. Arkasında devletimizin olduğunu iddia eden mevcut belediye başkanına sordum. Devletin hangi kurumları arkanda çık söyle! Tık yok. Cevap veremiyor. O zaman yalan söylüyor. Şimdi de arkasında devletin olduğunu söyleyen bu zat devletin memurlarını tehdit ediyor. Özellikle de kendisine oy vermeyeceğini düşündüğü memurları tehdit ediyor. Bu devlet senin gibi çetelerin başkanına, boyun eğecek kadar küçük değildir. Devletin memurları da Tatar Ramazan'ın emrinde olan Abdurrahman Çavuş değildir" dedi.


"AK PARTİ İMAMOĞLU ADAYI HALKI TEHDİT EDİYOR"

Ak Parti Adayının halkı tehdit ettiğini söyleyen Gazi Adamhasan, "Bu diktatör memurların yanısıra hastanede çalışan işçileri tehdit ediyor. Bu diktatör esnafımızı tehdit ediyor. Kısacası, imamoğlumuzda kendisine oy vermeyeceğini düşündüğü, herkesi tehdit eden bir belediye başkanı var orta yerde. Daha önce kendisine 'Sen Esad mısın?' diye sormuştum. Bu Esad’ı da geçti Saddam Hüseyin hatta Hitler’in yolundan ilerliyor. Mazlumlara zulmedenlere bir çift sözüm var. Tüm diktatörler için tüm zalimler için yaşasın cehennem" dedi.


"SAFLARIN BELİRLENME ZAMANI GELMİŞTİR"

İmamoğlu halkını saf belirlemeye çağıran Gazi Adamhasan, "Şu sözlerimi tüm siyasi partilerin taraftarları duymalıdır. Ey imamoğlu halkı! Artık safların belirlenme zamanı gelmiştir. Ya yalancıların yanında olacaksınız, ya da adam gibi adam Gazi Adamhasan'ın yanında olacaksınız. Ya İmamoğlu'nu bankamatikçilerine ve mütahitlerine soyduranlardan yana olacaksınız, ya da soygun düzenine son verecek olan Gazi Adamhasan’dan yana olacaksınız. Ya insan haklarına tecavüz edenlerden yana olacaksınız ya da insan haklarına saygılı Gazi Adamhasan’dan yana olacaksınız. Ya yetim hakkı yiyenlerden yana olacaksınız, ya da harama el uzatmayan Gazi Adamhasan’dan yana olacaksınız. Ya beslemeleriyle İmamoğlu’nu soyanlardan yana olacaksınız ya da hırsızlık düzenine son verecek olan Gazi Adamhasan’dan yana olacaksınız. Ya mazlumlara zulmedenlerin yanında olacaksınız ya da mazlumların hamisi Gazi Adamhasan’dan yana olacaksınız. Ya devletin kurumlarına silahlı baskın yapanlardan yana olacaksınız ya da devlet terbiyesi almış Gazi Adamhasan’dan yana olacaksınız. Kısacası, ya mevcut belediye başkanı ve çetesinden yana olacaksınız ya da 15 gün sonra seçilecek olan belediye başkanı Gazi Adamhasan ve ekip arkadaşlarından yana olacaksınız" dedi.
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner830

banner776

banner836

google.com, pub-7197687656137963, DIRECT, f08c47fec0942fa0 google.com, pub-7197687656137963, DIRECT, f08c47fec0942fa0