banner815

'Müthiş Türk' Aziz Sökmen!

Aziz Sökmen kamuoyunda TÜKÇEV Vakfı Başkanı olarak biliniyor.

02 Ekim 2018 Salı 21:40
'Müthiş Türk' Aziz Sökmen!
banner812
Aziz Sökmen kamuoyunda TÜKÇEV Vakfı Başkanı olarak biliniyor.

Sökmen, TCDD'de çalışan, hayatını memur maaşı ile idame etme durumunda olan biri olarak tanınıyor.

Geçtiğimiz genel seçimlerde MHP Adana'dan 2 milletvekili çıkardı. Milletvekili sayısı bir öncekinde de 3'tü.

Genel merkez bu seçimlerde Aziz Sökmen'i 11'inci sıraya yerleştirdi. Sökmen, 'ağzıyla kuş tutsa' seçilmesi mümkün olmayan bir yerde olduğunu bile bile su gibi para harcadı. Yakın çevresi bu değirmenin suyunun nerden geldiğine pek de anlam veremediler.

Kimileri, Sökmen'in çabasının 'köşe' kapmak için olduğunu söyledi, kimileri ise seçim çalışmaları için harcadığı deli parayı, 'acilen' kurum değiştirmek için (?) kullandığını öne sürdü. Ancak hiç birisi 'paraların havada uçuştuğu' bir seçim ikliminde 'değirmenin suyunun nerden geldiği' konusunda mantıklı bir açıklama yapamadı.

Yakın bir tarihte ipotek ettiği 
Aksaray Güzelyurttaki ana ocağını 'icra yoluyla satılmaktan' son anda kurtardığı iddia edilen Sökmen'in kısa sürede bu denli sıçramayı nasıl yapabildiği hayretle karşılanıyor.

Aziz Sökmen'in bir sponsora sahip olmadığı, buna rağmen 'devasa seçim harcaması'nın altından başarıyla kalkması ve de sonraki eşsiz atakları ilgiyle takip ediliyor.

Vakıf kasası hangi faydalı hizmetlerde kullanılıyor diye sormak, cevabını da vakit geçirmeden almak istiyorum.

Merhum selefinin kederli ailesine kimselerin bilmediği 'emsalsiz kıyağı' dokunan Aziz Başkanın kıvrak zekasını tebrik etmek için sabırsızlanıyorum.

'Müthiş Türk' dedikleri kişi Aziz Sökmen olsa gerek!

Son Güncelleme: 08.10.2018 11:17
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
Demiryolcu 2018-10-03 04:48:02

adana 'daki evinide icra yolu ile satıldığı lafları dolaştı bir ara.ne kadar haram yemissiniz. uyeler birikimlerini almak için avukatların kapısında sürünüyor.zevki sefa içinde yaşamak ideali ile çıktığınız yolda ana ocagina incir ağacı diktirecek duruma geldiniz demek. öbür tarafdan önce bu dünyada çektiğinizi görmekte varmış. hesabini verip gidersin başka kuruma.insAllah o kurumu tümden batırmazsın...

Avatar
Takipçi.. 2018-10-03 11:00:46

yine mi bay aziz..sakın belediye başkan aday adayı deme ha.böylesi **** ****,parasever birisinin bir yerlerde olması gerçekten de hazmedilemez hal aldı.böylesi sözüm ona ülkücü, milliyetçi türkçü geçinenlerin neler yapabileceğine örnek olması da bazı şeylerin ayyuka çıkması için gerekliydi. bekaamız diye başladıkları sözlerden önce bunları temizleyip esas bekaamızı kurtaran olmaları gerekir .kurban olsun müthiş türk'e..

Avatar
Mağdur 2018-10-04 14:00:39

Bizim birikimlerimizi vermedin avukatların kucağına attin.yetmedi birde borcum yok diyorsun ve %20 icra inkar tazminatı ödemeyi göze aliyorsun.100 bin tl alacagi 120 bin yapiyorsun.tabi babanın mirasından ödemiyorsun.benim için sıkıntı yok ama gelecekte nemasini almak isteyenlerin hakkını yiyorsun.umrede ne yaptin nasıl dua ettin bilmiyorum ama senin yatacak yerin yok...

Avatar
Vagoncu 2018-10-04 14:02:29

Üyelerin üzerine basa basa bin bir entrika fırıldaklıkla geldiğin makam yetmemiş gibi birde üyelerin namusum dediği paralarla hanımınla birlikte ümreye gitmek nasıl bir duygu?geceleri rahat uyuyabiliyormusun?

Avatar
bir bilmeyen 2018-10-05 10:35:19

vAllahi ne desem bilmiyorum. vakıftan istifa ettim kurtuldum.ama benim olan haklarım varsa ki vardır mutlaka onları da helal etmiyorum haram zehir zıkkım olsun.

banner782

banner817

google.com, pub-7197687656137963, DIRECT, f08c47fec0942fa0