google.com, pub-7197687656137963, DIRECT, f08c47fec0942fa0
banner828
banner833

Öner Kardeşlerden 'Kullanıldık' İtirafı

Adana'lı ünlü boksör Öner Kardeşlerden gündemi sarsacak açıklamalar...

07 Ağustos 2015 Cuma 23:05
Öner Kardeşlerden 'Kullanıldık' İtirafı
Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü tarafından Adana'ya davet edildikten sonra kendilere bir çok vaadde bulunulduğunu ancak bunların birisinin bile yerine getirilmediğini savunan Buğra ve Alptuğ Öner kardeşlerden sitem dolu açıklamalar geldi.


Kişisel sosyal paylaşım sayfasında sert ifadelerde bulunan Buğra Öner, B.Şehir Spor Dairesi eski Başkanı Mehmet Ali Arslan'ı 'kirli oyun' düzenlemekle suçladı.

Buğra Ömer, kendilerine Hüseyin Sözlü tarafından iş sözü verilmesine rağmen yerine getirilmediğini, ABD'nin Miami kentinde yapılacak olan müsabakalarla ilgili olarak da uçak bileti ve konaklama taahütünde bulunulmasına rağmen de sadece gidiş biletlerinin alındığını konaklamanın yanından bile geçilmediğini söyledi.

Miami'de uluslararası öneme haiz 'Altın Kemer' müsabakasına zor şartlar altında hazırlandıklarını, kardeşinin de puan hedefi ile çetin bir müsabaka atmosferinde olacağına dikkat çeken Buğra Öner, "şu an lokantada borca yiyip içiyoruz. Borca kaldığımız evde ise ne zaman atılacağımızı bilmiyoruz" dedi.

Buğra Öner, kişisel sosyal paylaşım sayfasında şu görüşleri paylaştı:


Bu fotoya dikkatli bakarsanız zaten bir çok şeyi anlatıyordur. Bu olay Adana'da kemerleri kazandığımızın bir kaç gün sonrası bazı belediye bürokratlarının bize hediyesidir. Herkes konuşuyordu belediyeden trilyonlar aldınız, işe girdiniz ama siz nankörlük ettiniz. Doğru nankörlük ettik. Mehmet Ali Aslan ve ekibinin kirli oyunları yüzünden Türk tarihine gelmiş ilk kemerlerin tebriğini alamadık, doğru Hüseyin Sözlü başkanın talimatı ile İstanbul'dan Adana'ya getirildik iş sözü verildi, ne yazık ki hala işimiz yok, doğru Türk tarihinin en büyük tanıtımlarından birini zorlaya zorlaya zaferle çıkarak Adanamızı, ülkemizi dünyaya tanıttık ama karşılığınde iftira ve çamurlar aldık.


Doğru Amerika Miamiye dünyanın zirvesine geldik bayrağımızı en tepelere dikmek için ve geldigimiz her dakikadan itibaren memleketimizi en güzel şekilde tanıtıyoruz medyada ve bunun karşılığı olarak borca bir lokantadan yiyip içiyoruz, borca bir evde kalıyoruz atılmamızda yakındır. Bakmayın bizim her fotoda paylaşımda güldüğümüze savaşcı güçlü görülmeli. Adana'da başkan tarafından bize uçak bileti ve konaklama sözü verildi ama Hüseyin Altay denilen şahıs kendi egosundan dolayı başkanın sözünü çiğneyerek sadece uçak biletini alıp Amerika'ya gönderdi.


Baskılarımızdan sonra her gün abimi kapı kulu yaptırıyor belediyede. Bizi dilenciye dönderdi. Bu olaylardan Hüseyin Sözlü başkanın haberi olduğunu sanmıyoruz. Bizlere küçücük imkanları ile buradaki bazı sıkıntılarımıza elinden geldiğince yardimci olan Hatay/Dörtyol belediye başkanı Yaşar Toksoy'un hakkını kimse ödeyemez.Dipnot: Şimdi gelelim mersedes konusuna. Bize verilen hediyeyi fitneler hainlige çeken kişiliksizler şimdi bize destek için o kadar yağdıracaklarmı bir şeyleri eleştirirken tartışırken çamur atarken birde perdenin öbür tarafına bakın herşey görüldüğü gibi degildir. Bizler bu zamana kadar davamız zarar görmesin diye sustuk hain denildi sustuk her türlü iftira atıldı sustuk ama bir yerden sonra dur denilmeli. Ama merak etmeyin bizler Allahin yardımı ve sevenlerimizin duasi ile her işten başarı ile çıktığımız gibi bu işten de alnımızın akı ile çıkacagız ve o ringde TURAN diye bağıracağız. BİZ HİÇ BİR ZAMAN AÇLIK İLE TERBİYE OLMAYIZ BU BİZİ DAHADA GÜÇLENDİRİYOR. TENGRİ BİZ MENEN!

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
asım 2015-08-07 23:49:34

Acı acı gülüyorum bu adamın işi verdiği vaadlerde durmamak sonunda önerlerde anladı demek vay ki ne vay

Avatar
Memo xino 2015-08-08 08:45:55

Kime verdiği sözü tuttu ki Size verdiği sözü tutsun namusum dediği kişiyi bile işe yerlestirmedi bi reklam peşinden di onuda sizi kullandı

Avatar
zaman gösterecek 2015-08-08 13:34:02

sayın Hüseyin Sözlü başkanım öyle bir bürokrat ataması yaptın ki göreceksin hepsi sana ayak bağı olacak .oysa büyüklenmeden efelenmeden aklı selim düşünerek bürokrat ataması yapsaydın bu sıkıntıları yaşamaz dın.ama sen ne yaptın hayatında devlet deneyi mi olmayan ocak başkanlığından başka biyoğrafisinde bilgi bulunmayan,karadenizin bilmem ne ilçesinin kaymakamını ceyhan belediyesinin düz memurlarını doldurdun belediyeye.hani hatırlarmısın fuar alanına 5000 devlet görevlisini toplayıp sözlüye destek açıklaması yapan bir genel başkan vardı.onun bile sözünü yere vurdun bir tane bile bürokratını atamadın. tüm kamu çalışanları senin bu tutumunu konuşuyor. ama çok değil bu şaşaa bu debdebeli günlerin bitecek.hülasa keser mevzu sapıda dersimizin konusu olacak .

Avatar
Hasan Salman 2015-08-11 01:42:50

Sedat Peker ağabeyiniz iş versin size. Size bu kadar sahip çıkan Ülkücü Hareket'e yapmadığı ihanet kalmayan Sedat Peker'in elini öptünüz. Gidin o size iş verir. Fedailik yakışır.

Avatar
2015-08-14 16:47:41

adalet senin yakana yapisacak.

banner830

banner776

banner836

google.com, pub-7197687656137963, DIRECT, f08c47fec0942fa0 google.com, pub-7197687656137963, DIRECT, f08c47fec0942fa0