banner815

Orman Bölge Müdürü Yılmaz’dan helikopter ekibine teşekkür

KOZAN ORMAN İŞLETMESİ DAĞILCAK MEVKİİNDE KONUŞLU BULUNAN HELİKOPTER EKİBİNE GÖREV SÜRESİNİN SONA ERMESİ NEDENİYLE TEŞEKKÜR BELGESİ VERİLDİ.

01 Ekim 2020 Perşembe 15:24
Orman Bölge Müdürü Yılmaz’dan helikopter ekibine teşekkür
banner812

Adana Orman Bölge Müdürlüğüne bağlı Kozan İşletmesi Dağılcak mevkisinde konuşlu bulunan helikopter ekibine görev süresinin sona ermesi nedeniyle teşekkür belgesi verildi.

Helikopter ekibinin vedasına başta Orman Bölge Müdürü Mahmut Yılmaz olmak üzere Orman Yangınlarıyla Mücadele Şube Müdürü Nezir Şahbazoğulları, Personel Şube Müdürü Ahmet Ayyıldız, Kozan İşletme Müdürü Şensu Küçükateş, işletme teknik personeli ve diğer kurum çalışanları katıldı.

Adana Orman Bölge Müdürlüğü’nde 2020 yılı yangın sezonu boyunca hem bölge içi hem de bölge dışı orman yangınlarında üstün başarı göstererek, tek bir ağaç yanmasın diye canla başla mücadele ederek, yangın tahribatını asgaride tutan ve yer ekiplerine destek sağlayan helikopter ekibi, gösterdikleri başarılı ve fedakarca çalışmalarından dolayı “Teşekkür Belgesi” ile ödüllendirildi.

Ekip çalışanlarına belgelerini takdim eden Bölge Müdürü Yılmaz, sezonun geçmiş yıllara göre daha zor olmasına rağmen başarılı geçirilmesinde helikopter ekiplerinin önemli katkılarının olduğunu belirterek pilotlara ve yardımcı personele teşekkür etti.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner782

banner816

google.com, pub-7197687656137963, DIRECT, f08c47fec0942fa0