banner815
Flaş Haber
Kapat

Ortadoğu Hastanesi’ne ‘Yılın Markası’ ödülü

Refleks gazetesi tarafından düzenlenen gecede Yılın Markası ödülünün sahibi Özel Adana Ortadoğu Hastanesi oldu.

15 Haziran 2019 Cumartesi 23:33
Ortadoğu Hastanesi’ne ‘Yılın Markası’ ödülü
banner812
Doğu Akdeniz Bölgesi'nin ilk ve tek ekonomi yayını Refleks Gazetesi'nin bu yıl 7'sini düzenlediği Lokomotif Ödülleri sahiplerini bulurken, Yılın Markası ödülünün sahibi Özel Adana Ortadoğu Hastanesi oldu.

Refleks Gazetesi İmtiyaz Sahibi Esra Özden, motivasyonu artırma ve tanışma platformu sağlayan etkinliğin, son yıllarda birlikte gurur duyma şölenine dönüştüğünü, 11 yıldır bölge ekonomisinin nabzını tutmaya, 'iş'e yarayan' haberler vermeye özen gösterdiklerinin altını çizdiği açılış konuşmasının ardından ödül törenine geçildi.

Yılın Markası seçilen Özel Adana Ortadoğu Hastanesi’nin ödülünü Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Halis Bayrak, Adana Sanayici ve İşadamları Derneği (ADSİAD) Başkanı Süleyman Sönmez’in elinden aldı.

31 YILDIR ÖNCE İNSAN ÖNCE SAĞLIK
Dr. Halis Bayrak, Özel Adana Ortadoğu Hastanesi’nin 1988 yılından bu yana tam 31 yıldır 'Önce İnsan Önce Sağlık' prensibinden asla ama asla taviz vermediği belirterek, "Hiç durmadık, teknolojiyi yakından takip ederek hekim kadromuzu, teknik personelimizi ve kendimizi sürekli geliştirdik, çağdaş, insancıl ve bilimsel çizgimizden ayrılmadık. Adana'dan Mardin'e kadar hastalarımızın şifa bulması için çalışıyoruz" dedi.
Son Güncelleme: 16.07.2019 10:21
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

google.com, pub-7197687656137963, DIRECT, f08c47fec0942fa0