banner815

Sağlık Sen'de 'Süleymancıların ayak sesleri'

Şube başkan adayı Bekir Nennioğlu ve ekibine sendika tabanında büyük tepki var.

06 Eylül 2018 Perşembe 07:45
Sağlık Sen'de 'Süleymancıların ayak sesleri'
banner812
Pazartesi günü yapılacak olan Sağlık Sen Adana Şubesi delege seçimlerine hazırlanan Bekir Nennioğlu ve ekibine sendika tabanında büyük tepki var. 

Nennioğlu ve ekibinde yer alan bazı üyeler hakkında iyimser konuşan bazı sendika üyeleri, "ama" diyor ve ekliyor,
"arkadaki desteğe dikkat..!"

Sağlık Sen Adana Şubesindeki başarılı çalışmaları ile üye sayısını 400'den 7000'lere getiren Şube Başkanı Recep Kurum ve arkadaşlarının sendikanın sigortası olduğuna dikkat çeken üyeler, yönetimi devirmeye çalışanların Süleymancıların himayesinde olduğunu iddia ettiler.

Süleymancıların Sağlık Sen Adana Şubesindeki hedef planını etap etap devreye soktuğu yönünde uyarılar yapılıyor. 

Sendika çevrelerince, Adana İl Sağlık Müdürlüğü bünyesinde görev yaparken Ak Partinin Adana’daki yetkin isimleri tarafından 'acil' saptaması ile görevden alınan, Süleymancıların ilk hedefinin Recep Kurum ve ekibini tasfiye etmek, bir sonraki hamlenin ise ülke çapında güç birliği yaparak, genel yönetim kurulunu ele geçirmek olduğuna dikkat çekiliyor.

Gazeteci Asiye Güldoğan'a göre, Ak Partili tabanın çoğunluğuna göre özelikle Süleymancılar, Fetö'den farksız. "Fetö gibi himmet topluyorlar, yurtları, okulları var, Ak Parti düşmanlığı yapıyorlar, devlet el koymalı" anlayışındalar.

Bu zamana kadar 'Süleymancılara müdahale edilmediği' için kızanlar da var. Fetö’den sonra en çok kızılan Süleymancılara bu zamana kadar müdahale yapılmadı ama özellikle 'Anadolu'da halkın büyük bir kısmı Süleymancılara Fetö muamelesi' yapıyor.

Süleymancılar çoğu yerde dışlanmış durumda. Onlarla selamı sabahı kesenler, yurtlarından veya okullarından çocuklarını alanlar, gördükleri yerde "Sizde Fetöcüler gibisiniz" diye bağıranlar, kovanlar, hakaret edenlerin sayısı hiç de az değil."

Hal böyleyken, Adana'nın en büyük sivil toplum kuruluşlarından Sağlık Sen Adana Şubesini 'kripto fetö'cü olarak yaftalanan Süleymancılara kaptırma fikri bile intihardan farksız.
Son Güncelleme: 11.09.2018 09:40
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
İsmail terk 2018-09-06 11:32:24

Dinle insanları kandıran tüm sahtekarların, dindar olmayan bu dinci piçleri fetö muamelesi de az gelir

Avatar
TALEBE 2018-09-06 12:09:31

süleymancı cemaatini fetöcüler istila etti, o yüzden, süleymancı cemaatinde, bizim çocukluğumuzda siyaset olmazdı, ticaret olmazdı, kuru ekmeği paylaşmak olurdu,çok mutluyduk, inanın o yurtlarda okuyan bilir, fetöcülerin girdiği yerden hayır gelmez, zeten bütün amaç insanları isalamdan uzaklaştırmak..siyonist,cıa işbirlikçiler.

banner782

banner816

google.com, pub-7197687656137963, DIRECT, f08c47fec0942fa0