banner815

TEB ve TÜMSİAD arasında işbirliği protokolü

Türk Ekonomi Bankası (TEB), Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği (TÜMSİAD) Adana Şubesi ile işbirliği protokolü imzaladı.

19 Şubat 2019 Salı 13:09
TEB ve TÜMSİAD arasında işbirliği protokolü
banner812
TÜMSİAD Adana Şube Başkanı Yakup Kutluca, İşini büyütmek isteyen üyelerinin Türk Ekonomi Bankası’nın bazı avantaj ve kolaylıklardan yararlanmaları amacıyla, bir işbirliği protokolü imzaladıklarını açıklayarak, ‘İki taraf için hayırlı olsun’ dedi.

TEB Çukurova Şube Müdürü Gökay Becit, TEB İşletme Müşteri İlişkileri Yöneticisi Elif Şergun, protokolden önce TÜMSİAD Adana Şube Başkanı Yakup Kutluca ile görüşerek, ‘’İş Adamlarının finansman ihtiyaçlarının karşılanması hususunda, Sermaye Piyasaları Kurulunun ‘Kurumsal Yönetim İlkeleri’ doğrultusunda çalışmalarını sürdürdüklerini belirtti.

Ürün ve hizmet çeşitliliği ile yatırım, leasing, faktöring, sigorta ve portföy yönetimi gibi finans sektörünün çeşitli alanlarında aracılık faaliyetlerini profesyonel olarak yapmaya çalıştıklarını anlatan Çukurova TEB Şube Müdürü Becit, TEB’in kurumsal, ticari ve özel bankacılık alanlarındaki uzmanlığını, bireysel bankacılık işletme bankacılığı ve KOBİ bankacılığı alanlarına da taşıdığını ifade etti. Becit, ‘’İşini büyütmek isteyen TÜMSİAD üyelerinin, Türk Ekonomi Bankasının tüm avantaj ve kolaylıklarından yararlanmalarını sağlayacağız’’ şeklinde konuşarak, Başkan Kutluca’ya teşekkür etti.

TÜMSİAD Adana Şube Başkanı Yakup Kutluca da, TEB’in diğer bankacılık hizmetlerinin yanısıra, KOBİ bankacılığı yaparak, ihracatı desteklemesi ve tarıma önem vermesinin değerli olduğunun altını çizerek, ‘’Her iki tarafa da avantaj sağlayacak bu protokolün hayırlı olmasını diliyorum’’ dedi.
Son Güncelleme: 21.02.2019 12:40
Anahtar Kelimeler:
TEBTümsiadBankaAdana
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner816

google.com, pub-7197687656137963, DIRECT, f08c47fec0942fa0