banner767

Türkçü kuruluşlardan anlamlı ziyaret

Türkçü kuruluşlardan anlamlı ziyaret.

Azmi ERTAN
Azmi ERTAN
14 Ocak 2020 Salı 00:32
Türkçü kuruluşlardan anlamlı ziyaret

Milliyetçi Demokratlar Genel Başkanı Murat Öner ve Adana’daki Türk boyları kanaat önderleri Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar’ı ziyaret ettiler.

Ülke meselelerinin ve Adana’nın sorunlarının dile getirildiği ziyarette, "Milliyetçi Demokratlar olarak Adana'mıza hizmet eden, ülkemize hizmet edenlerin destekçisiyiz" diyen Milliyetçi Demokratların Genel Başkanı Murat Öner, "Önce ülkem diyoruz. Vatanın birliği bütünlüğü için Milliyetçi Demokratlar olarak Atatürk’ün çizdiği çizgiden yürüyeceğiz. Artık sen ben, dil, din, ırk, sağ, sol gözetmeksizin Milliyetçi ve Demokratlar bir araya gelerek mücadele veriyoruz" şeklinde konuştu.

Milliyetçi Demokratlar Akdeniz Bölge Başkanı Veli Uçuk da konuşmasında, "önce vatan diyenlerin bir araya geldiği vatanperver Milliyetçi ulusalcı kitle ve sivil derneklerin başkan ve yöneticilerinde katılımıyla hizmetler üretmeye devam edeceğiz. Herkesi herkesimi kucaklayan bir anlayışla yola çıkmış bulunuyoruz" dedi, Uçuk, birlik beraberlik içinde çalışmalara devam edeceklerini kaydetti.

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar’ı ziyaret eden Genel Başkan Murat Öner’in yanısıra Akdeniz Bölge Başkanı Gazeteci Veli Uçuk, Pozantı eski belediye başkanı Sami Baysal, Merkez il Ülkü Ocakları eski başkanı Mahir Panayır, Turancılar Dernek Başkanı Mustafa Çetin Kılavuz, İşletmeci ve Eğitimci Mehmet Atay, Genel Başkan Yardımcısı Nusret Demir, Kalender Dağdeler ve Cengiz Çetinöz de hazır bulundular.

ADANA HABER NET

Son Güncelleme: 27.01.2020 03:09
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner776

banner789

banner787

banner788

google.com, pub-7197687656137963, DIRECT, f08c47fec0942fa0 google-site-verification: google335cdfb4e8f39a2b.html