banner610
banner805

Turuncu Ticarete Başarı Belgesi

Turuncu Ticaret'e Kral Motor Yönetim Kurulu tarafından başarı belgesi verildi.

22 Haziran 2017 Perşembe 10:26
Turuncu Ticarete Başarı Belgesi
Bölgenin en çok elektrikli bisiklet satıcısı konumundaki Turuncu Ticaret'e Kral Motor Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Germi tarafından başarı belgesi verildi.

Geçtiğimiz tarihlerde yapılan bir resepsiyonda ödülü takdim edilen Cebir Özdemir, "güçlü ve güvenilir bir firma ile çalışmanın onurunu yaşıyorum. Turuncu Ticaret olarak sattığımız ürünlerin her zaman arkasındayız. Müşterilerimizin gösterdiği ilgiye teşekkür ediyorum" diye konuştu.

ELEKTRİKLİ BİSİKLETTE YENİ DÖNEM
Turuncu Ticaret işletmecisi Cebir Özdemir, ayrıca, elektrikli bisiklet kullanıcılarını yeni uygulamalar konusunda uyardı.

Merkez Seyhan İlçesi Onur Mahallesi, Onur Caddesinde Elektrikli Bisiklet, Cep Telefonu ve Beyaz Eşya ticareti yapan Turuncu Ticaret işletmesi sahibi Cebir Özdemir, yaptığı açıklamada şunlara yer verdi:

"Elektrikli bisikletlerde tescil ve plaka zorunluluğu ile ilgili uygulamalar devam ediyor. Elektrik motorunun bataryası çıkarıldığında veya gücü kesildiğinde pedal çevirme ile hareket etmeyen iki veya üç tekerlekli taşıtların, elektrikli motorlu bisiklet (Moped) yada elektrikli motosiklet olduğundan tescile tabi taşıtlar kapsamına alındığı bildirildi. Buna uymayanlara 2 bin lirayı aşan cezalar veriliyor."

Cebir Özdemir, 'ayrıca yönetmelikte belirtilen nitelik veya özelliklere aykırı plaka takan sürücülere 427 TL aynı plakayı ikinci seferde de kullanan sürücülere 876 TL ceza yazılıp araç trafikten men edilecek" diye konuştu.
Son Güncelleme: 20.07.2017 08:41
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner782

banner811

google.com, pub-7197687656137963, DIRECT, f08c47fec0942fa0