google.com, pub-7197687656137963, DIRECT, f08c47fec0942fa0
banner786

Vali Demirtaş halk otobüsçülerinin kulağını çekti

ADANA Valisi Mahmut Demirtaş şehit aileleri, gaziler, engelliler ve yaşlıların yaşadığı sorunların çözülmesi talimatını verdi.

22 Kasım 2016 Salı 04:00
Vali Demirtaş halk otobüsçülerinin kulağını çekti
ADANA Valisi Mahmut Demirtaş şehit aileleri, gaziler, engelliler ve yaşlıların halk otobüslerinde ücretsiz ulaşım konusunda yaşadıkları sorunların çözülmesi talimatını verdi.

Vali Demirtaş, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür Vekili İdris Dal ve Özel Halk Otobüsleri Esnaf Odası Başkanı Niyazi Göğer'i makamına davet ederek, toplu taşıma konusunda yaşanan sıkıntılar ve beklentileri dile getirdi.

Demirtaş, özel halk otobüsleri ile ilgili basın yolu ile duyurulan ve vatandaşlardan gelen şikayetler olduğunu söyledi.

Şehit aileleri, gaziler, engelliler ve yaşlıların halk otobüslerinden hak ettikleri ücretsiz ulaşımdan faydalanırken sıkıntılar yaşadıklarını vurgulayan Adana Valisi otobüs şoförlerinin vatandaşlara daha iyi davranmaları konusunda bilinçlendirilmesi gerektiğini ifade etti.

Vali Demirtaş, şöyle konuştu:
"Hangi görevi üstlenmiş olursak olalım, yaptığımız her işte vatandaşımızın memnuniyeti doğrultusunda çalışmamız gerekmektedir. Günlük yaşam içerisinde vatandaşa hizmet yolunda her meslek grubunun önemli bir görevi var. Toplu taşıma esnafımız da vatandaşımıza hizmet noktasında önemli bir görevi yapmaktadır. Gerek otobüs şoförleri gerekse tüm vatandaşlarımızın şehit aileleri, gaziler, engelliler ve yaşlılarımıza daha saygılı ve hoşgörülü olması gerekmektedir. Kentimizde sorunsuz ve rahat bir toplu taşımacılığın olması, hem vatandaşlarımızın, hem de toplu taşıma esnafımızın mutlu olmasını sağlar."

Özel Halk Otobüsleri Esnaf Odası Başkanı Niyazi Göğer de toplu taşımacılık hizmetinin çok daha rahat bir şekilde yapılması ve sıkıntıların çözülmesi için üzerine düşen görevi yapmaya hazır olduklarını söyledi.
DHA
Son Güncelleme: 04.12.2016 10:03
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner776

banner789

banner787

banner788

google.com, pub-7197687656137963, DIRECT, f08c47fec0942fa0