banner815
Flaş Haber
Kapat

Vali Elban: "Şehitlerimizin kıymetli aileleri bizlere emanettir"

ŞEHİT PİYADE UZMAN ÇAVUŞ ERDOĞAN TÜRKEL’İN BABASI BÜLENT TÜRKEL VE ANNESİ HAYRİYE TÜRKEL, ŞEHİT JANDARMA ER FATİH YENİAY’IN BABASI ZEKİ YENİAY İLE ŞEHİT PİYADE SÖZLEŞMELİ ER MUHAMMED OSMAN AKAGÜNDÜZ’ÜN BABASI AZİZ AKAGÜNDÜZ, VALİ SÜLEYMAN ELBAN’I MAKAMINDA ZİYARET ETTİ.

01 Temmuz 2020 Çarşamba 09:29
Vali Elban: "Şehitlerimizin kıymetli aileleri bizlere emanettir"
banner812

Adana Valisi Süleyman Elban, "Şehitlerimizin kıymetli aileleri bizlere emanettir. Onlara Türk milleti olarak gönül kapımız sonuna kadar açık" dedi.

Şehit Piyade Uzman Çavuş Erdoğan Türkel’in babası Bülent Türkel ve annesi Hayriye Türkel, Şehit Jandarma Er Fatih Yeniay’ın babası Zeki Yeniay ile Şehit Piyade Sözleşmeli Er Muhammed Osman Akagündüz’ün babası Aziz Akagündüz, Vali Süleyman Elban’ı makamında ziyaret etti.

Gün içinde gerçekleşen ziyaretler sırasında şehit yakınlarıyla bir araya gelmekten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Elban, milletin huzuru, ülkenin bütünlüğü için evlatlarını şehadete uğurlayan şehit ailelerinin daima baş tacı olduğunu belirtti. Bugün vatan toprakları üzerinde hür ve bağımsız bir şekilde yaşamayı kahraman şehitlerimize borçlu olduğumuzu ifade eden Vali Elban, “Bizler de şehitlerimize olan borcumuzu onların geride bıraktığı ailelerine gereken hürmeti göstermekle ödemek durumundayız. Şehitlerimizin kıymetli aileleri bizlere emanettir. Onlara Türk milleti olarak gönül kapımız sonuna kadar açık” şeklinde konuştu.

Misafirperverliğinden dolayı Vali Elban’a teşekkür eden şehit yakınları ise Vali Elban’ın yeni görevinin hayırlı olması temennilerini ilettiler.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner776

banner816

google.com, pub-7197687656137963, DIRECT, f08c47fec0942fa0