google.com, pub-7197687656137963, DIRECT, f08c47fec0942fa0
banner828
banner833

Adana'da görüntü var icraat yok!

Uzun bir aradan sonra yeniden buluşma heyecan veriyor..

12 Ocak 2017 Perşembe 00:19
Adana'da görüntü var icraat yok!
Uzun bir aradan sonra yeniden buluşma heyecan veriyor.. Adana siyaseti bensiz öksüz kalmamıştır umarım.. Konuşup paylaşacak o kadar çok şey var ki...

Bu doğduğumuz topraklar.. Havası, suyu olmadan nefes bile alamayacağız, Adana'lı olmakla göğsümüzü gererek  gezdiğimiz kaldırımlar, sokakları, caddeleri..  İyi yönetiliyor muyuz sorusunu aklıma getirdi birden.. 

Kentin merkezinde keşmekeş, trafik, alt yapı, imarlaşma vb sorunların haddi hesabı yok.. 2014 yılından beri Büyükşehir belediyesini yönetenler aşırı show içerikli açılışlar yapıp sonuçlandırmadan yollarına devam ediyorlar..

Sahi aklıma gelmişken, ne oldu 'Devlet Bahçeli Bulvarı' meselesi? Hala tabelalarda bu isim yazılı duruyor.. Benim bildiğim ise valilikten meclis oylamasındaki yeter sayısı nedeni ile ret cevabı geldiği, bununla birlikte sökülmesi gerektiği ve konu ile ilgili hukuki başvuruların yapıldığı...

Çok hevesliydiniz bir gecede astınız ama iş sökmeye gelince neden bu kadar isteksizsiniz? İnsanlarda algı yaratması için mi? Apolitik insanların konu detaylarını bilmediği için, biz yaptık oldu mantığı ile mi hala o yazı durur bilmem? Bu  ayrıntıyı unutmuş değiliz..

Adana siyasetçilerine gelelim; her biri ben Büyükşehir belediye başkanı olacağım yarışında.. Kimse kendi bulunduğu mevki ve konumun görev ve yetkilerini düşünmeyip Tufanbeyli'nin köylerinde bu yarışta var olmaya çalışıyor..

Demezler mi adama bulunduğun konumda ne yaptın da, daha büyük işlere kalkışıyorsun..?  Eğer bu konuda bu kadar istekliysen bulunduğun ilçeyi şaha kaldırırsın, ölmez eserler bırakırsın insanlar senin ismini en ücra yerlerde bile işitir senin gitmene gerek kalmaz..! 

ASKİ Büyükşehir Belediyesi'nin arpalığı olmuştu bir ara.. Ne kadar bankamatikçi, işe gitmeden maaş alan varsa orda konuşlandırılmış. Son dönemde sosyal medya hesaplarından görüyorum ki sanırım iyi disiplin gelmiş hepsi canı gönülden seferber olmuş çalışıyoruz mesajı vermek için resim atıyor .. 

Bir kaç cümlede AKP Adana milletvekillerine dokundurmak boynumun borcu... Mevcut iktidar partisinin 6 milletvekili var.. Hanginiz bu şehre yatırım yapılması için kaynak aktarımı sağladınız? Ne gibi çalış-ma-lar yapıyorsunuz?

Gün geçtikçe borç batağına batan bu şehir için henüz kimse bir şey yaptığınızı görmedi? Mecliste o sıralarda otururken vicdanınız rahat mı? Koca şehir işsizlik batağında, yatırım yok.!

Bir an önce ivedilikle kentin sorunlarını mümkünse sempozyumlarda çözme yerine eylemsel ve icraatsal yönden çözmeniz halkın yararına olacaktır..

Kentin yüzünü ya siz değiştirirsiniz, ya da bizler sizi değiştireceğiz...!
Son Güncelleme: 29.01.2017 05:43
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner776

banner836

google.com, pub-7197687656137963, DIRECT, f08c47fec0942fa0 google.com, pub-7197687656137963, DIRECT, f08c47fec0942fa0