banner815

Ak Partili Başkanlar Sağlık Çalışanları ile Buluştu

19 Şubat 2021 Cuma 14:22
Ak Partili Başkanlar Sağlık Çalışanları ile Buluştu
banner812

Ak Parti Çukurova İlçe Başkanı Şahin Çetin ve Seyhan İlçe Başkanı Mustafa Özkan, sağlık çalışanları ile bir araya geldi.

Sağlık-Sen Adana Şube Başkanı Bekir Nennioğlu ve yönetim kurulunun ev sahipliğin de gerçekleşen programa Seyhan ve Çukurova ilçesinde ki sağlık kurumlarında görev alan sağlık çalışanları katıldı.

Sağlık çalışanları ve şube başkanı Nennioğlu ilçe başkanlarına Seyhan ve Çukurova İlçesinde ki sağlık kurumların da yaşadıkları sıkıntıları ve sosyo-ekonomik haklar konusunda taleplerini ilettiler.

Talepleri dinleyen ilçe başkanları, sağlık çalışanlarına hitaben, "Bu zorlu süreçte önemli bir sınav verdiniz. Dünyanın ve Türk milletinin takdirini topladınız. Bizler elbette sosyo-ekonomik haklarınız konusunda taleplerinizi ilgili makamlara ileteceğiz, çözümü konusunda takipçisi olacağız" dediler.

Ak Parti İlçe başkanları sözlerini şöyle noktaladı: "Sağlık-Sen Adana Şubesi sizlerin taleplerini her platformda dile getirerek konun takipçisi oluyorlar bizler de Sağlık-Sen Adana Şube Başkanı Bekir Nennioğlu ve ekibine değer veriyoruz. Sağlık çalışanlarının tüm sorunları noktasında iş birliği içerisinde olarak sorunları tek tek çözeceğiz."

Ziyaret hatıra fotoğraflarının çekilmesi ile son buldu.

Son Güncelleme: 19.02.2021 14:45
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner816

google.com, pub-7197687656137963, DIRECT, f08c47fec0942fa0