banner610
banner805

Ceyhan Ticaret Borsasına 'Aydar' aday

İş adamı Mustafa Aydar, Ceyhan Ticaret Borsası başkanlığına aday olduğunu açıkladı.

09 Eylül 2017 Cumartesi 13:11
Ceyhan Ticaret Borsasına 'Aydar' aday
İş adamı ve CTB Meclis Başkanı Mustafa Aydar, Ceyhan Ticaret Borsası başkanlığına aday olduğunu açıkladı.

Ceyhan Ticaret Borsası toplantı salonunda yapılan basın açıklamasına çok sayıda borsa üyesi ve kalabalık bir gazeteci topluluğu katıldı. 

Mustafa Aydar, teşekkür konuşmasından sonra şu görüşlere yer verdi:
"Türkiye coğrafyasında çok önemli bir yere sahip olan Ceyhan ilçemizin verimli tarım topraklarının korunması ve gelecek kuşaklara sağlıklı bir şekilde aktarılabilmesi adına arkadaşlarımızla birlikte Ceyhan Ticaret Borsası yönetimine talip olduk."

Aday ya da adaylara saygılı olduklarını ifade eden Mustafa Aydar, "bir yerlere aday olmak herkesin demokratik hakkıdır. Kimseyi eleştirmek, ya da toplum önünde olumsuz yanlarını çıkararak teşhir etmek gibi bir derdimiz yok. Ceyhanımıza hizmet eden emeği geçen, bugüne kadar Adana Ticaret Borsasının çeşitli kurullarında görev yapmış  tüm dostlarımıza teşekkür ve minnet duygularımızı arz ediyoruz" diye konuştu.

"OTURAN DEĞİL KONUŞAN BORSA"
Amaçlarının CTB'nı daha etkin noktalarda temsil etmek olduğunu, hizmet çıtasını daha da yükselteceklerini, çiftinin hakkını hukukunu azami şekilde gözeterek, emeklerini verimli bir noktaya taşıyacaklarını belirten Aydar, eski yönetimin yüzde 95'inin bu anlamda kendilerine destek olduğunu sözlerine ekledi.

İş üreten, değerlerine sahip çıkan borsacılık anlayışı ile yola çıkacaklarını belirten Mustafa Aydar, "Seçimi kazanmak için yola çıktık, bunu başaracağız. Ceyhan Ticaret Borsasını hak ettiği yere ulaştıracağız. Oturan değil, konuşan bir borsa için var gücümüzle çalışacağız" dedi.
Son Güncelleme: 03.04.2018 13:15
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
Süleyman 2017-09-09 23:59:17

akpye sonradan monte edilen bakkalar odası başkanı selahattin gülerin bir ayağı sözlü kardeşlerde, bir ayağıda mustafa aydarın yanında. bu nasıl iş. ne dolaplar dönüyor arkadaş

banner782

banner811

google.com, pub-7197687656137963, DIRECT, f08c47fec0942fa0