banner610
banner805

Ersin SUCU Yazdı: Ayağa Kalk!

Siyaseten yapılan dedikodular, İş hayatında başarılı olanları en dibe indirme çabaları..

24 Eylül 2017 Pazar 10:45
Ersin SUCU Yazdı: Ayağa Kalk!
Siyaseten yapılan dedikodular, iş hayatında başarılı olanları en dibe indirme çabaları, Adana'da daha yaygın olduğunu söylemek yalan olmaz.

Haklıyı haksızı ayırt ederken bile bir menfaat içerisinde olan insanları da görmek mümkün. Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü'nün söylediği gibi, "Bir şey değişecek her şey değişecek" sözüne istinaden, dedikodulardan uzak, başarılı olanları alkışlayan ve destek olan bir toplum ne de güzel olurdu. At gözlüğüyle bakanların çoklukta olduğunu görünce üzülmemek elde mi?

Gerçekleri yazıp eleştiride bulunursan, senden kötüsü yok (!)
Siyasetçiyi öven kelimeler dökülse kalemimden, senden yalakası yok (!)
Belgeli haberler yapsan, kaç paraya satıldın diyen çok (!) 

Yahu, siz ne derseniz deyin! Ben gerçekleri yazacağım. Birilerinin hoşuna gitmeyecek diye susmayacağım.
Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü'nün  2014'de vermiş olduğu sözleri teker teker yerine getirmiş olması, iktidarı ve ana muhalefeti rahatsız etmediğini kim söyleyebilir?

Hükümetten destek almadan Adana'lıları buluşturan, devasa eserleri Sözlü'den başka kim, nasıl yapabilirdi?
Ceyhan Belediyesi'ni kazanan Ak Parti'nin Ceyhan'da ne duruma geldiğini duymayan kalmadı. Sözlü'nün kıymeti bilinmediği sürece, Adana bir adım daha ileri gidemez. Hangi parti'den olursanız olun, Sözlü'ye vermiş olduğunuz destekle birlik olunmalı, Adana ayağa kalkmalı.
 
Ceyhan Belediyesi'ndeki kargaşayı inanın anlamış değilim. Belediye yetkililerin yapmış olduğu hataların Ali Alper Boydak'a fatura edilmesi ve Boydak'ın bu işe dur dememesinin altında ne tür nedenler var? Açıkçası merak ediyorum. Boydak çok düzgün, çalışkan ve bir o kadar da yardımsever biri olduğunu bilmeme rağmen, belediyenin içerisindeki çok sesliliğe neden karşı çıkamadığını anlamış değilim.

Bakkal Selahattin Güler'in geçmiş dönemde iddia ettiği, açığa alınan belediye başkanı Alemdar Öztürk'ün eşi Kübra Öztürk'ün her şeye müdahale ettiği ve belediyede huzursuz ortam olduğunu söylemişti.

Sayın Güler'e soruyorum; Alemdar Öztürk başkanlığı dönemde eşini yardımcısı yaptı. Eyvallah! Ceyhan Belediye Başkan Yardımcısı Zafer Bakır kimi özel kalem müdürü yaptı? Kimse aklımızla dalga geçmemeli. Ona yok, bana var zihniyetiyle kargaşa yaratarak, Ak Parti'ye ne kadar zarar verildiğini söylemek isterim. Yani anlayacağınız, 'Dünün hataları bugünün doğruları değildir.' El birliğiyle toparlanmak gerek. Ceyhan'da Ali Alper Boydak'a destek verip, küskünlüklere son verilmeli. Ceyhan'ı ayağa kaldırmanın tek yolu bu.
Son Güncelleme: 28.09.2017 05:31
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
Celalaitug 2017-09-24 11:51:45

Okuyucu sizin yazdiklariniza göre gel de ceyhanin durumunu yerinde gör der kolay gelsin

banner782

banner811

google.com, pub-7197687656137963, DIRECT, f08c47fec0942fa0