banner610
banner805

'Kent Muhabirliği’ semineri sona erdi

Adana’da ‘Kent Muhabirliği’ semineri sona erdi

24 Eylül 2017 Pazar 20:33
'Kent Muhabirliği’ semineri sona erdi
Adana'da Çukurova Kalkınma Ajansı'nın (ÇKA) desteğiyle Çukurova Gazeteciler Cemiyeti (ÇGC) tarafından düzenlenen, 'Kent Muhabirliği Uygulamalı Eğitim Programı' semineri sona erdi.

ÇGC salonunda düzenlenen seminere gazetecilerin yanı sıra Ç.Ü. İletişim Fakültesi, Meslek Yüksekokulu ile ÇEP Anadolu İletişim Meslek Lisesi öğrencileri de katıldı.

4 gün süren seminerin final bölümünde Türkiye Gazeteciler Federasyonu (TGF) Genel Başkanı Yılmaz Karaca'da 'Köşe Yazarlığı' konusunda sunum yaptı. Ardından sertifika törenine geçildi.

Törene  katılan CHP Adana Milletvekili Zülfikar İnönü Tümer, yaptığı konuşmada gazetecinin entelektüel düşünen ve sorgulayıcı insanlar olarak gerçekleri halka sunmak zorunda olduklarını vurguladı.

Yapılan konuşmaların ardından eğitim seminerinde sunum yapan Türkiye Gazeteciler Federasyonu Genel Başkanı Yılmaz Karaca, TGF Genel Sekreteri ve ASGD Genel Başkanı İbrahim Erdoğan, Hürriyet Gazetesi Çukurova İlavesi Yazı İşleri Müdürü Erdal Fenergiz, ÇGC Mali Sekreteri Mutlu Mete ile Gazeteci Mustafa Arık'a, ayrıca katkılarından dolayı ÇEP Anadolu İletişim Meslek Lisesi Müdürü Uğur Özen, öğretmenler Bekir Dündar, Nurcihan Büyükyiğit, Sevil Kaplan ve Ebru Özkan ile ÇGC Yönetim Kurulu üyelerine teşekkür belgeleri verildi.
Son Güncelleme: 06.10.2017 00:02
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner782

banner811

google.com, pub-7197687656137963, DIRECT, f08c47fec0942fa0