banner610
banner805

MHP İl Başkanı Sertan Duran'dan bayram mesajı 

MHP Adana İl Başkanı Sertan Duran Zafer Bayramı'nın 95'inci yıldönümü nedeniyle mesaj yayınladı.

27 Ağustos 2017 Pazar 13:11
MHP İl Başkanı Sertan Duran'dan bayram mesajı 

MİLLİYETÇİ Hareket Partisi (MHP) Adana İl Başkanı Sertan Duran, 30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 95'inci yıldönümü nedeniyle mesaj yayınladı.

Birinci Dünya Savaşı'ndan yenik çıkan Osmanlı Devleti'nden geriye kalan Anadolu'nun Türk'ün en güçlü tutunduğu bir yurt olduğunu belirten Duran, "Onu da elimizden almak isteyen Haçlı artıkları, Mustafa Kemal Atatürk'ün liderliğinde verilen milli mücadelede karşısında hayal kırıklığına uğradı. Azim ve kararlılıkla bilenen, çelikleşmiş iman gücüyle direnen Yüce Türk Milleti, zilleti mağlup ederek zaferi kucaklayan taraf oldu" dedi. 

Türkiye'nin yine en büyük hedef olduğunu kaydeden Başkan Duran, "Eli kanlı katillerin bu yüzden üzerimize salındığı, 15 Temmuz ihanetinin bu yüzden denendiği sır değildir. Haçlı-Siyonist ittifakının ülkemizi siyasi, iktisadi, diplomatik ve askeri alanlarda gösterdiği kuşatma çabasının farkındayız. Özellikle Türk milliyetçileri başta olmak üzere Türk milleti bu kirli oyunu, kirli işbirliğini görmekte ve sabırla izlemektedir. Türk'ün sabrının bittiği yerde zalimlerin tükenişi başlar. Tarihte bu gerçeğin örneği çoktur. Nerede olursa olsun Türk Milleti, Haçlı-Siyonist sürüsüne ve besledikleri hainlere karşı yeni daha büyük taarruzlar yapacak milli şuur, iman ve güce bugün de sahiptir" diye konuştu.

Son Güncelleme: 08.09.2017 08:10
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner782

banner811

google.com, pub-7197687656137963, DIRECT, f08c47fec0942fa0