banner776

Pozantı'da 35 yıllık buluşma

Pozantı'da 1983-84-85 mezunları dönemin öğretmenleriyle bir araya geldi.

03 Kasım 2018 Cumartesi 16:53
Pozantı'da 35 yıllık buluşma
Adana'nın Pozantı ilçesinde, 1983-84-85 eğitim öğretim sezonu sonunda mezun olan öğrenciler dönemin öğretmenleriyle bir araya geldi.

Aralarında Pozantı Belediye Başkanı Mustafa Çay’ın da olduğu eski öğrenciler, İstanbul, Edirne, Marmaris ve Pozantı’da yaşayan öğretmenleri Canan Sönmez, Zerrin Ünsal, Hüsniye Durmaz, Nuri Karacalıoğlu, Şükran Karacalıoğlu, Hamdi Günaydın ve Mahmut  Dündar ile hasret giderdi.

Pozantı Pendosis Tesisleri'nde öğretmenleriyle bir araya gelen öğrenciler birlikte yemek yerken, öğrencilik yıllarında ki hatıralarını dile getirip, sohbet etti. Buluşmayı organize eden Belediye Başkanı Mustafa Çay, öğretmen ve öğrenci arkadaşlarını 35 yıl sonra Pozantı’da bir araya getirmenin güzelliğini ve mutluluğunu yaşadığını söyledi.

Çay ayrıca türküler söyleyerek geceyi renklendirdi. Dönemin Okul Müdürü Mahmut Dündar ise, bu buluşmaya katkı koyanlara teşekkür etti. Günün hatırasına toplu fotoğraf çektiren öğretmen ve öğrenciler, önümüzdeki yıl tekrar bir araya geleceklerini söyledi.
DHA
    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
TÜMÜ Yazarlar
Hava Durumu
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv

banner671