Rihani Tercüme Bürosu açıldı

Gazeteci Nesrin Rihani'ye ait tercüme bürosu hizmete girdi.

31 Ekim 2019 Perşembe 05:36
Rihani Tercüme Bürosu açıldı

Çeviri hizmeti sanattır!

Küreselleşen dünya düzeninde anlaşılır olabilmek, kendinizi ifade edebilmek ve uluslararası arenada hak ettiğiniz yeri alabilmek çeviri hizmetinin kalitesi ile doğru orantılıdır.

Gazeteci Nesrin Rihani tercümanlık mesleği ile ilgili olarak şu görüşleri paylaştı:

"Çeviri Hizmetinde deneyim ve birikime sahip mütercim tercüman kadromuzla hizmetinizdeyiz.

Adana merkezli tercüme şirketimiz tüm Türkiye genelinde çeviri hizmeti vermektedir. 
Bu güveni kazanmamızdaki en önemli faktör, işimize olan sevgimiz ve kaliteye verdiğimiz önemdir. Sunduğumuz hizmetin ne denli hayati önem taşımakta olduğunun bilincindeyiz. Uluslararası platformlarda anlaşılır olabilmek, tamamen aldığınız çeviri hizmetinin kalitesine bağlıdır. Rihani

Tüm dillerde profesyonel tercümanlarımız ile hizmet vermekteyiz.

Tercüme faaliyetimiz, farklı alanlarda uzmanlaşmış tercümanlarımız tarafından çeşitli dillerde gerçekleştirilmektedir ve hizmetlerimizi üç ana başlık altında toplamak mümkündür:
- Yazılı Tercüme Hizmetleri
-Sözlü Tercüme Hizmetleri (Ardıl ve Simultane)
- Web Sitesi ve Yazılım Yerelleştirmesi (Lokalizasyon)

 

Özellikle akademik çeviri hizmetleri konusunda iddialı olan firmamız, yurtdışı dergilerde yayınlanma amaçlı çalışmalarınızı, makalelerinizi alanında uzman çevirmenlerin yardımıyla en doğru ve hızlı bir şekilde sizlere hizmet vermektedir. Akademisyen ve doktorlarımızın insanlık için yapmış oldukları özverili çalışmalarında onların çözüm ortağı olmaktayız. 
Bugüne kadar yüzlerce alanda çeviri tecrübesine ulaşmış olan firmamız ayrıca kongre, konferans, seminer ve lansman toplantılarınız için de simültane ekipman ve simültane tercüman desteği ve çeviri hizmeti de vermektedir. Tıpkı yazılı çevirilerde olduğu gibi bu hizmetimizi de tüm Türkiye geneline sunmaktayız."

ADANA HABER NET

Son Güncelleme: 31.10.2019 07:51
google.com, pub-7197687656137963, DIRECT, f08c47fec0942fa0