banner815
Flaş Haber
Kapat

Seks düşkünü ilçe başkanına belediye koruması

Ahlaksız ilçe başkanının belediye yetkilisi (...) tarafından korumaya alındığı belirtiliyor.

02 Haziran 2016 Perşembe 08:22
Seks düşkünü ilçe başkanına belediye koruması
banner812
Bir siyasi partinin önceki dönemde ilçe binasında yaşanan ahlak dışı görüntülere rağmen belediye yetkilisi (...) tarafından korunduğu öne sürülüyor. İlçe binasında ağına düşürdüğü partili kadınlarla yaşadığı uygunsuz hareketlerin yer aldığı görüntülerin açığa çıkmasından sonra ilçe başkanı (...)'nın istifa ettirildiği belirtiliyor.

Dönemin il başkanı tarafından 20 bin lira karşılığında kayda aldırıldığı iddia edilen görüntülerin parti genel merkezine ulaştırılmasının ardından ilçe başkanının istifa ettirildiği öne sürüldü.

İddiaya göre olay şu şekilde gelişti:
Eski il başkanı (...) ve birlikte hareket ettiği (adı bizde saklı) kişiler kumpas için kullandıkları kadınla 20 bin liraya anlaştılar. 
Halen bir belediyenin yan kuruluşunda işe gitmeden 2 yerden maaş aldığı öne sürülen eski ilçe başkanının partinin kadın kollarına mensup bir çok üyeyi kendisi ile birlikte olmaya zorladığı iddia ediliyor. İlişki kurduğu kadınları belediyede işe yerleştirdiği, ilçenin giderleri için toplanan paraları zimmetine geçirdiği şeklindeki iddaların hedefinde yer alan eski ilçe başkanına parti içinden büyük tepki gösterildiği kaydedildi.

PAZAR GÜNÜ PARTİ BİNASINDA...
Edinilen bilgilere göre, bir kaç kez parti binasına gelerek görüşme fırsatını bulan kadın başdöndürücü güzelliği ile ilçe başkanının dikkatini çekmeyi başardı. Kadınlara olan düşkünlüğü ile tanınan ilçe başkanı (..) kadına pazar günü randevu verdi. Kimsenin olmadığı bir anda buluşan çift ar ve haya duygularını bir yana bırakarak çılgınca sevişti. İlçe binasına önceden yerleştirilen kamera ile görüntülerin an be an kaydedildiği öğrenildi. 

Görüntü CD'sini eline geçiren dönemin il başkanı (...) bunları genel merkeze gönderdi. Bir kopyası da belediye başkanı (....)'nın eline geçti. Olaya el koyan parti genel merkez yetkilileri sabık ilçe başkanını istifaya davet etti. İstifa etmemesi halinde ihraç edileceği duyurulan ilçe başkanı ayrılmak zorunda bırakıldı.

İDDİALAR PARTİYİ SARSAR
Parti binasında etkin bir belediye yetkilisi (adı bizde saklı) seks alemi yapan ilçe eski başkanına partili belediyeye ait iki yerden gitmeden maaş bağlandığı belirtiliyor. İddiaya göre, belediye başkanı ve eski bir gençlik teşkilat başkanı ile (halen belediye yetkilisi olan kişiyle de geçmişte pazar günleri parti binasında toplu seks yaptıkları, yaşananların duyulmaması adına da seks düşkünü eski ilçe başkanının koruma altına alındığı ifade ediliyor.)
Kamuoyu seks skandalında adı geçen kişilerin deşifre olacağı günü bekliyor.
Son Güncelleme: 17.06.2016 10:13
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
ismail bey 2016-06-02 14:15:24

i̇ddialarınızın eksik olduğu kanaatindeyiz. şuan da mevcutta bulunan optimumun karşısında ki (...) derneğe ait gösterilen bir cafe işletmeciliğinin ... kişiye bazı kişi ve kişiler tarafından verildiğinin kanaatindeyiz. aynı zamanda xxx bulunan partisinde yer almak isteyen bayanlarımız ... kişisi yüzünden uzak durmuşlardır. bu konuya dair ilginiz için teşekkür ederiz.

Avatar
ahmet keşkin 2016-06-04 13:59:10

mhp adanayı imamoglunu bitirdi adana ne olur bilmem ama kadir altunköse imamoglunda gümbür gümbür geliyor ilçehalkı arkasında isterse bağımsız koysun herkes oy verecek adama yanlıs yaptık

Avatar
Dundar buyukhan 2016-06-06 12:48:01

Parti kim hangi ilçe olay yargidami yargıda değil ise neden yargıya gitmemisler

banner816

google.com, pub-7197687656137963, DIRECT, f08c47fec0942fa0