banner815

Ceyhan Belediyesinde yüzde 10 sevinci

Ceyhan Belediye Başkanı Ali Alper Boydak taşeron işçilere yüzde 10 zam müjdesini verdi.

08 Şubat 2019 Cuma 00:17
Ceyhan Belediyesinde yüzde 10 sevinci
banner812
Ceyhan Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Ali Alper Boydak, Devlet Bahçeli Düğün Salonunda belediye çalışanlarıyla akşam yemeğinde buluştu.

Ülkenin bekası için Cumhur İttifakının önemine vurgu yapan Ceyhan Belediye Başkanı Ali Alper Boydak burada yaptığı konuşmada, belediye bünyesinde çalışan taşeron işçilere yüzde 10'luk zam müjdesini verdi. 

"CUMHUR İTTİFAKI BİRLİK BERABERLİK GETİRDİ"

31 Mart yerel seçimlerinin ülke konjöktörü için genel seçimler kadar önemli olduğunu vurgulayan Cumhur İttifakı Ceyhan Belediye Başkan Adayı Ali Alper Boydak, "15 Temmuz hain darbe girişimiyle memleketimiz üzerinde oyunlar oynayanların oyunlarını bozmak üzere Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile MHP Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli ülkenin bekası için omuz omuza verdi. Liderlerimiz bu vatanın evlatları için oluşturduğu bu birliktelik Allah’ın izniyle kıyamete kadar sürecek. Her gittiğimiz yerde görüyoruz ki Cumhur İttifakı ülkemizin dört bir yanına birlik beraberlik getirdi. Cumhur İttifakı, aynı düşünceye, aynı dünya görüşüne, kavgası bir davası bir olan insanların bu vatana sahip çıkma ittifakıdır. Rabbim birliğimizi dirliğimizi bozmasın inşallah" dedi.

"CUMHUR İTTİFAKINA SAHİP ÇIKACAĞIZ"

Adana Büyükşehir Belediyesinde  Cumhur İttifakı Adayı Hüseyin Sözlü’ye desteklerini esirgememelerini isteyen Başkan Boydak, "Üç dönem Ceyhan Belediye Başkanlığı yapmış Hüseyin Sözlü kardeşimizin Ceyhan'a büyük hizmetleri olmuştur. Adana'da ve Ceyhan'da Cumhur İttifakına hep birlikte sahip çıkacağız. Önümüzdeki beş yıl boyunca Hüseyin Başkanımızla omuz omuza vererek Ceyhan'da yapılmadık hizmet bırakmayacağız" dedi.

"İŞÇİLERİN YÜZÜNÜ GÜLDÜRDÜ"

Yakın zamanda AK Parti hükümetinin asgari ücrete hatırı sayılır bir zam yaptığını hatırlatan Başkan Boydak, "Kıymetli mesai arkadaşlarımız, bizim geldiğimiz dönem kadar hiçbir dönemde personelin maaşlarında iyileştirme olmadı. Özellikle biz göreve gelmeden önceki 3 yıllık dönemde 2014-2015 yıllarında belediye personelinin maaşlarına hiç zam yapılmadı. 2016'da ise sadece kadrolu işçiler için yünde 7,5 zam ön görülürken, bu kardeşiniz personel maaşlarında 2017’de %13, 2018’de %14 zam uyguladı. Personelimizin her zaman çalışma ve yaşam standartlarını en üst düzeye çekme gayreti içerisinde olduk. Memurlarımızın bütün özlük haklarını belediye olarak  sağladık. Belediye bünyemizde kurulu en geniş personel kapasitesine sahip iktisadi teşekkül şirketimiz var. Bu personellerimiz her zaman özveriyle çalışıyor. Bu kardeşlerimize buradan şu müjdeyi de veriyorum taşeronda çalışan tüm işçilerimizin maaşına % 10 zam yapıyoruz. Belediye olarak bundan sonrada tüm çalışanlarımıza en iyi özlük hakları vermenin gayreti içerisinde olmaya devam edeceğiz" şekinde konuştu.

'AYAKTA ALKIŞLANDI'
Konuşmasının ardından belediye personeli Ceyhan Belediye Başkanı Ali Alper Boydak’ı ayakta alkışlayarak teşekkürlerini iletti.
Son Güncelleme: 08.02.2019 00:22
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner816

google.com, pub-7197687656137963, DIRECT, f08c47fec0942fa0