google.com, pub-7197687656137963, DIRECT, f08c47fec0942fa0
banner815
CHP'li Belediye Meclis Üyesi Mehmet Esendemir'in kendisine silah sıktıranı gayet iyi bildiğini, bu kişiyi ve arkasındaki nedenleri açıklaması halinde Adana’da 10 şiddetinde deprem yaşanacağını biliyor musunuz?

AK Parti İl Başkanı Fikret Yeni'yi 'Yumuşak' olmakla suçlayan Hüseyin Sözlü ve onun ardından cesaretlenen bazı 'besleme- baykuşların' bu yöndeki hakaretlerine rağmen Yeni'nin hâlâ adli başvuruda bulunmayışını nasıl yorumluyorsunuz?

Adana Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Şaban Acar hakkındaki -ülkücü düşmanı- yakıştırmalarının ayyuka çıktığını biliyor musunuz?

B.Şehir Genel Sekreteri Şaban Acar hakkında ileri geri konuşanların esas amacının anafor ve haksız kazanç olduğunu, istekleri yerine getirilmeyince de çamur atmaya çalıştıklarını, Acar'ın 'kör kuruşun' hesabını titizlikle yaparak Başkan Hüseyin Sözlü'nün halk nezdindeki itibarını yüksekte tutmak için üzerine düşeni fazlasıyla yaptığının, Sözlü'nün de bu durumu yakından bilerek Şaban Acar'ı desteklediğinin büyükşehir belediyesinde yüksek sesle söylendiğini biliyor musunuz?

Adana'da belediyeye ait otoparkların K. Maraş'lı bir firmaya verildiğine ilişkin söylentilere rağmen, perde gerisindeki isimlerin -ünlü birader- ve şürekasının olduğunu biliyor musunuz?

PKK tarafından Pozantı'da gerçekleştirilen eylemde polis merkezinin sadece bir kaç yüz metre bitişiğinde yer alan ilçe jandarma komutanlığının bulunduğunu biliyor musunuz?

DSİ 6. Bölge Müdürlüğünce yapılan Pamukluk Barajı İnşaatının ihale edildiğini, i
halenin Süleyman Aktan isimli iş adamının sahibi olduğu Akeli şirketine verildiğini, Bölge Müdürünün komisyon üyelerine hangi gerekçe ile yemin ettirdiğini, Komisyon üyelerinin yeminini bozduğunu, yaşanan kıyamet dalgasının Ankara’da DSİ Genel Müdürlüğü koridorlarına kadar ulaştığını biliyor musunuz?

Hangi eski bir ilçe başkanı evli bir kadının cep telefonuna aşk mesajları gönderdiğini, bu yüzden kadının kocası tarafından eski başkanın ağzının yüzünün perşembe pazarına çevrildiğini biliyor musunuz?

Hangi il başkanının ilçe başkanını siyaseten bitirmek için 'porno tezgahı' hazırladığını biliyor musunuz?

Aytaç Durak’ın gördüğü her vatandaşa - Ormanda keçiyi domuzu ben bitirdim, bunu biliyorsunuz değil mi?- şeklinde konuştuğunu, Durak'ın sözlerinden derin manalar çıkaran bir vatandaşın -başkanım birde tavşana el atsaydınız ne vardı?- şeklinde esprili bir yanıt verdiğini biliyor musunuz?

Aytaç Durak’ın son günlerdeki halinin sevenlerini düşündürdüğünü biliyor musunuz?

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner782

banner816