banner828

Makedonya'da sınavsız üniversite fırsatı

04 Ekim 2021 Pazartesi 08:22
Makedonya'da sınavsız üniversite fırsatı
banner812

MAKEDON okulları uzaktan eğitim ile üniversite eğitimi almak bugün pek çok açıdan avantajlı bir tercihtir.

ÖZELLİKLE halihazırda bir işte çalışanlar, evli kişiler ve bulunduğu konumdan ayrılma cesareti olmayanlar için uzaktan eğitim, üniversite okuyabilmek için oldukça iyi bir seçenektir. Aslında bu eğitim programı herkese hitap etmektedir.

LİSANS eğitimi alabileceğiniz gibi yüksek lisans eğitimi yapabilir ve kariyerinizi bu doğrultuda şekillendirme imkanı yakalayabilirsiniz.

ÖRGÜN öğretim diploması ile akademik açıdan farklılığı bulunmayan uzaktan eğitim imkânı, çeşitli sebeplerden dolayı yurt içinde kalan öğrencilerin ilgisini çekmektedir.

MAKEDONYA'daki  Uluslararası Vizyon Üniversitesi, uzaktan eğitim sağlayan akademik kurumların başında gelmektedir.

TÜRKÇE eğitim akreditasyonuna sahip olan bu üniversite, dört adet fakültede lisans, lisans tamamlama, yüksek lisans ve uzaktan eğitim programları sunmaktadır.

KURUM aynı zamanda Bologna sürecine dahildir ve Türkiye’de eğitim veren üniversitelerin programlarına uygundur.

AYNI ZAMANDA kurumun eğitim dillerinden birisi Türkçe olduğundan dolayı, akademik süreciniz devam ederken yabancı dil öğrenmek zorunda da kalmazsınız.

UZAKTAN EĞİTİM, kariyerine başlamış ve iş hayatında bir konuma gelmiş kişilerin de, ikinci üniversite eğitimi almaları ve bu sayede kariyerlerinde ve hayatlarında daha da ilerlemeleri ve ufuklarını genişletmeleri için bulunmaz bir fırsattır.

ZAMAN VE MEKAN konusunda öğrenciyi serbest bırakan uzaktan eğitim programları yurt dışında üniversite okuma hayalinde olan fakat buna halihazırda vakti olmayan kişiler için kaçınılmaz bir fırsattır.

DEVAM ZORUNLULUĞU olmadan üniversite okumak gibi önemli bir olanak sunan bu eğitim kurumları kariyeriniz için harika bir adım olacaktır.

Son Güncelleme: 04.10.2021 08:52
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner830

banner776

banner829

banner816

google.com, pub-7197687656137963, DIRECT, f08c47fec0942fa0