banner610
banner805

Gazeteciler Cemiyetine proje desteği

ÇGC'nin ÇKA'ya yaptığı proje başvurusu  desteklenmeye hak kazandı.

06 Ağustos 2017 Pazar 13:07
Gazeteciler Cemiyetine proje desteği

ADANA'da Çukurova Gazeteciler Cemiyeti'nin (ÇGC) Çukurova Kalkınma Ajansı'na (ÇKA) yaptığı proje başvurusu desteklenmeye hak kazandı.

Proje ile Adana'da meslek hayatını sürdüren ÇGC üyesi gazetecilerin mesleki çalışmalarının geliştirilmesi amaçlanıyor.

ÇKA'da gerçekleşen imza törenine ÇKA Genel Sekreteri Lütfi Altunsu, ÇGC Başkanı Cafer Esendemir katıldı.

ÇKA Genel Sekreteri Lütfi Altunsu, imza töreni sırasında yaptığı konuşmada, "Çukurova Gazeteciler Cemiyeti'nin her geçen gün daha iyi işler yaptığını görmek bizleri fazlasıyla memnun ediyor. 1 yıl evvel yine basın mensuplarına yönelik olarak eğitim çalışması gerçekleştirmiştik. Bugün yeni bir çalışmada birlikte olmaktan dolayı mutluluk duyuyoruz" dedi. Kalkınma Ajansları olarak bölgelerin kalkınmasına ellerinden geldiğince ve yasaların elverdiğince katkıda bulunmaya çalıştıklarını söyleyen Altunsu, "Bu kalkınmada hiç şüphesiz medya çalışanlarının büyük payları olduğunu düşünüyoruz. Medya mensuplarına yönelik olarak gerçekleştirilecek bu projeye destek vermenin de bölgesel kalkınmada önemli bir nokta olduğuna inanıyoruz" diye konuştu.

ÇGC HİZMET ÇITASINI YÜKSELTİYOR
Proje sahibi ÇGC adına Başkan Cafer Esendemir de hizmet çıtasını her geçen gün yükselten bir anlayışla hareket ettiklerini belirtti. Medya mensupları olarak bölgesel kalkınmanın sağlanabilmesi için önemli bir kamu görevini yerine getirdiklerini söyleyen Esendemir, "Alacağımız bu eğitimlerle birlikte Adana'mıza sağladığımız hizmetleri daha kaliteli ve daha etkin bir şekilde devam ettireceğiz. Tekrardan, projemizi destekleyen ÇKA Yönetim Kuruluna, Genel Sekreterimize ve tüm çalışanlarına teşekkür ediyorum" dedi.

Eylül ayı içerisinde başlaması düşünülen eğitimler için Türkiye genelinden önemli eğitmenler Adana'ya gelecek ve medya mensuplarının yakından tanıdığı bu isimlerle eğitim çalışmaları gerçekleştirilecek.

Son Güncelleme: 18.08.2017 00:21
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner782

banner811

google.com, pub-7197687656137963, DIRECT, f08c47fec0942fa0