google.com, pub-7197687656137963, DIRECT, f08c47fec0942fa0
banner828
banner833

Viyo Reinforces Nedir?

Viyo reinforces, veterinerler tarafından geliştirilen sağlıklı bir içecek olarak bilinir. İçecek içerisinde kedinin sindirimine ve bağırsak florasına faydalı lifler mevcuttur.

Azmi ERTAN
Azmi ERTAN
17 Ekim 2021 Pazar 20:06
Viyo Reinforces Nedir?

Evcil hayvan besleyen binlerce kişi hayvanlarının barınaklarını, sağlık durumlarını ve beslenme durumlarını sürekli olarak kontrol etmekle de sorumludur. Çünkü hayvanlar evin ya da ev bahçesinin bir bölgesiyle sabit kalmayıp sürekli hareket halindedir. Bu da çeşitli mikroplar kapmasına, pislenmesine ve dolayısıyla hastalanmasına da yol açabilir. Hatta bazı durumlarda bulaşıcı hastalıklarla da karşı karşıya kalan hayvanlar birçok fonksiyonlarını da kaybedebilir. Evlerde en çok tercih edilen hayvanlardan biri olan kedilerin de sağlıklarının en iyi biçimde düşünülmesi gerekmektedir. Bu noktada veterinerlere de danışarak kedi sağlığı hakkında en iyi fikirler alınabilir.

Viyo reinforces, veterinerler tarafından geliştirilen sağlıklı bir içecek olarak bilinir. İçecek içerisinde kedinin sindirimine ve bağırsak florasına faydalı lifler mevcuttur. Bağırsak florası sindirim sağlığı için önemli olup 80 farklı türde bakteri içermektedir. Viyo Reinforces bu bakterilerin beslenmesini dolayısıyla da kedilerin bağışıklık sisteminin desteklenmesini sağlamaktadır.

Viyo Reinforces Ne Zaman Kullanılmalıdır?

Kedilerin bağışıklık sisteminin güçlenmesinde çok etkili olan viyo reinforces bütün bir yıl boyunca özellikle de kedilerin ekstra bağışıklık kazanmasına ihtiyaç duyduğu zamanlarda günlük kullanım için geliştirilmiş olan bir ilaçtır. İlkbahar ayında havaların ısınmasıyla birlikte evcil hayvanlar, özellikle de kediler dışarıya daha çok sık çıkmaya başlar. Dışarıdaki nesneleri koklayıp tadan kedilerin rahatsız olma ihtimalleri de yüksektir. Yaz aylarında sıcak havaların iyie bastırmasıyla birlikte sindirim sorunları da yaşanabilir. Sonbahar ve kış aylarında da yine havaların ani soğumasıyla birlikte kediler mikrop kapmaya çok elverişlidir.

Mevsim geçişlerinde ve özellikle de kedilerin dışarı çıkmaya alıştıkları sürelerde bağışıklık sisteminin kazanılması, sindirim sisteminin kontrol altına alınması adına Viyo Reinforces kullanılmalıdır.

Kediler İçin Hangi Viyo Reinforces Kullanılmalıdır?

Viyo reinforces kedi sağlığı için çok önemli olup kedilerin her yaş evresinde ihtiyaç duyulmaktadır. Buna göre reinforces kedi yaş aralıklarına göre farklı türlerde bulunmaktadır. Yaşlı, yetişkin ve yavru kedilerin ihtiyaçları farklı olduklarından dolayı 3 farklı Viyo Reinforces bulunmaktadır.

Viyo Reinforces Kitten, Viyo Reinforces Adult ve Viyo Reinforces Seniör olmak üzere 3 farklı Viyo Reinforces’ten söz edilebilir. Viyo Reinforces Kitten 1-12 ay arasındaki yavru kedilere verilen ilaçtır. Viyo Reinforces Adult 1-7 yaş arasındaki kedilere verilmelidir. Viyo Reinforces Seniör ise 7 yaş ve üzeri kediler için uygun bir ilaçtır.

Evcil olarak beslediğiniz kedilerin daha sağlıklı olması ve bağışıklık sisteminin güçlü olması adına Yeniçağ Veteriner Deposu ile iletişime geçerek Viyo Reinforces için talepte bulunabilirsiniz.

 Detaylı bilgi almak için https://yenicagecza.com/viyo/ sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Son Güncelleme: 20.10.2021 08:31
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner776

banner836

google.com, pub-7197687656137963, DIRECT, f08c47fec0942fa0 google.com, pub-7197687656137963, DIRECT, f08c47fec0942fa0