banner776

Sektöre Can

Sektöre Can..

25 Temmuz 2019 Perşembe 09:28
Sektöre Can

Çiftçi ve tarım sorunlarının çığ gibi büyüdüğü bu süreçte ehallmall.com sitesi bu alanda uğraşı veren üreticiye her anlamda faydalı olabilecek bir can suyu gibi.

Hayvan ve Hayvansal Gıda Üretimi

Site üretici ve tüketiciye iki ana başlık altında destek oluyor. Bu ana başlıklar tarımsal ve hayvansal iki kategoriye ayrılmış ve kendi içerisinde alt başlıklar altında sunulmuştur.

Sitenin kendisine ücretsiz üye olarak bu bilgilerden faydalanmak pazar ağını oluşturmak mümkün. Siteye dahil olunarak küçük baş, kümes, kanatlı ve büyükbaş ve küçükbaş hayvan alış satış işlemlerini takip edebilir hatta yapabilirsiniz. Sitede acil kodu altında sığır büyükbaş hayvan alımlarını komisyonsuz gerçekleştirebilirsiniz.

Tarım ve Tarıma Dair Her Şey

Sitede yer alan ikinci ana başlık ve çiftçinin ana geçim kaynağı tarım sektörüne dair her türlü kaynağa ulaşım mümkün. Üreticinin yanında tüketici dostu da olan sitede yaş meyve sebze alım satımı, tarımsal fidan, gübre, tohum, ilaç malzemeleri, organik gıdalar, bakliyat, hububat, tarıma yönelik araziler, tarım araç ve gereçleri, tarımda çalışacak işçilere erişmek mümkün.

Tarım ürünlerinin çeşitliliği ve uygun fiyatla alış satış işlemlerinin gerçekleştirildiği site tam bir pazar mahiyetinde.

Çiftçiyi, tarımı, hayvancılığı düşünen ücretsiz tarım çiftçi ilan sitesi olarak hazırlanan ehallmall.com sitesi tam bir kaynak. Komisyonsuz, karsız, sağlıklı, organik, taze ve temiz gıdanın adresi olan site sağlıklı beslenmek isteyen herkesin takip etmesi gereken bir site.

    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
TÜMÜ Yazarlar
Hava Durumu
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv

banner671