türk haberler
türk haberler
Adana
DOLAR32.485
EURO34.5816
ALTIN2466.4

Aynı Sevgiliyi Paylaşıyorlar

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Aynı Sevgiliyi Paylaşıyorlar
Abone ol
İsveçli Fridland ailesinin hayatı Erik Fridland'ın çalıştığı taksi şirketinde Hampus Engstrom'a aşık olmasıyla değişti.
Erik karısı Linda'ya aşkını itiraf etti. Linda Hampus ile tanışmak istedi. Hampus Linda ile tanıştıktan sonra ondan etkilendiğini söyledi. Linda'da Hampus'a ilgi duyduğunu kabul edince çok süre geçmeden 3'ü aynı yatakta yatmaya başladı.

Hampus'uz kızı ile birlikte Fridland'lara taşınmasından sonra üç sevgili geçtiğimiz yıl ocak ayında beri birlikte yaşıyor. Hampus'un 5 yaşındaki kızı, Linda ve Erik'in biri 13, ikisi ikiz 9 yaşındaki oğlanlarına katıldı.

Üç sevgilinin ilişkisi hayatları hakkında blog yazmaya başlayınca tüm dünyanın ilgisini çekti.

Açıklamalarda bulunan 29 yaşındaki Hampus Engstrom 35 ve 34 yaşındaki Fridland'lar ile birlikte çalıştıklarını, birlikte yaşadıklarını ve hep birlikte seks yaptıklarını söyledi. İlişkinin sadece seks olmadığını söyleyen Hampus oldukça rutin normal bir aile hayatı yaşadıklarını söyledi.


Birlikte kendi taksi şirketlerini kuran aile bir başka dükkanda çocuk kıyafetleri satıyor.

İsveç'teki evlilik yasalarının değişmesini isteyen Hampus üçlü ailenin bürokratik sıkıntıları olduğunu söylüyor. Bankadan kredi çektiklerinde üçüncü imza için yer olmaması, bir otele gittiklerinde üçünün birlikte kalamayacaklarının söylenmesi gibi sıkıntılardan şikayet eden Hampus bir gün üçlü bir evlilik gerçekleştirmeyi umut ediyor.

Kaynak: Ajanslar

Çevre Dostu Mini EvÖnceki Haber

Çevre Dostu Mini Ev

Yatak Odası Cinayetinde SırSonraki Haber

Yatak Odası Cinayetinde Sır

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar