NET TAMİR
türkiye erken genel seçim istiyor mu
Adana
DOLAR33.1952
EURO36.0226
ALTIN2550.9

İş dünyası temsilcileri AB seminerinde buluşacak

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
İş dünyası temsilcileri AB seminerinde buluşacak
Abone ol
ADANA'da iş dünyası temsilcileri, Avrupa Birliği (AB) ile ilişkiler ve ekonomiye etkilerini seminerde tartışacak.Türkiye - AB ilişkileri üzerine araştırmalar yapan İktisadi Kalkınma Vakfı (İKV), Adana Ticaret Odası'nın (ATO) ev sahipliğinde,...

ADANA'da iş dünyası temsilcileri, Avrupa Birliği (AB) ile ilişkiler ve ekonomiye etkilerini seminerde tartışacak.
Türkiye - AB ilişkileri üzerine araştırmalar yapan İktisadi Kalkınma Vakfı (İKV), Adana Ticaret Odası'nın (ATO) ev sahipliğinde, "Türkiye-AB İlişkilerinde Ufuk Turu: Yeni Boyutlar, Yeni Hedefler" konulu seminer düzenleyecek. 18 Mayıs'ta ATO hizmet binasında saat 13.30'da gerçekleştirilecek seminere katılım ücretsiz olacak. Bugüne dek Eskişehir, Denizli, Konya, Kayseri, Kocaeli ve Bursa gibi illerde düzenlenen seminerde, Türkiye-AB ilişkilerindeki son durum ve Türkiye’deki iş dünyasına etkileri ele alınacak.
ÖNEMLİ İSİMLER KONUŞACAK
AB fonlarının da tanıtılacağı seminerde, İKV Genel Sekreteri Doç. Dr. Çiğdem Nas, 'Türkiye-AB İlişkilerinde Dönüm Noktaları, Sorunlar ve Beklentiler', İKV Brüksel Temsilcisi Haluk Nuray, 'Trans-Atlantik Ticaret ve Yatırım Ortaklığı Görüşmeleri: Dünya Ticaretinin Yeni Rotası ve Türkiye’nin Konumu' konu başlıklarında sunum yapacak. Seminerde, Ahmet Ceran, Selen Akses, Gökhan Kilit ve Çisel İleri gibi, İKV uzmanları da soruları yanıtlayacak.
ÜYELERE KATILIM ÇAĞRISI
İKV'nin, AB ve Türkiye-AB ilişkileri alanında uzmanlaşmış olan bir sivil toplum ve araştırma kuruluşu olduğuna dikkat çeken ATO Başkanı Atila Menevşe, "İKV Türkiye'ye AB'yi, AB'ye de Türkiye'yi anlatmaktadır. İKV, Türkiye'nin çeşitli bölgelerindeki oda ve borsalar ile işbirliği içerisinde bölgesel ve yerel ihtiyaçların şekillendirdiği bir içerikle seminerler dizisi düzenlemektedir. Tüm üyelerimizi böylesi önemli bir etkinliğe katılmaya çağırıyoruz" dedi.

Yusuf BAŞTUĞ / ADANA, ()
(16.5.2016, FOTOĞRAFLI)


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Güzel avukatın hayatı da 'Sihir Gibi'Önceki Haber

Güzel avukatın hayatı da 'Sihir Gibi'

Beşiktaş'ın şampiyonluğu Adana'da da kutlandıSonraki Haber

Beşiktaş'ın şampiyonluğu Adana'da da kut...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar