NET TAMİR
NET TAMİR
Adana
DOLAR32.1913
EURO34.9984
ALTIN2423.7
Muhammed Ali IŞIKTAŞ | Tel: 05348913169

Muhammed Ali IŞIKTAŞ | Tel: 05348913169

Mail: [email protected]

Adanaspor 1954 FK

Adana’nın yakından tanıdığı bir isim olan Menderes Kutlu’nun ısrarlı arzusuna rağmen satın alamadığı Adanaspor bu kez farklı ama birbirine yakın bir kulüp unvanı ile futbol sahalarında yerini almaya başladı.

Adanaspor 1954 FK, 3. Lig 4. Grupta mücadelesini sürdürüyor. 15 takımlı ligde ilk maçını 9 Eylül’de 23 Elazığ Futbol Kulübü ile kendi sahasında yapacak olan takımın bu sezon iddialı bir süreç yakalaması bekleniyor.

Öncelikle belirtmeliyim ki, kısa zamanda önemli işler yapan, sürpriz bir gelişme ile de kendisini profesyonel ligde bulan Adanaspor 1954 Futbol Kulubünün kalıcı başarılara sahip olabilmesi için öncelikle altyapıya önem vermesi şart. Orta ve uzun vadede yapılacak yatırımların yeni yıldızların yetişmesine imkan sağlayacağı kaçınılmaz olacaktır.

Kardeş kuruluş Adanaspor Başkanı Bayram Akgül’ün turuncu beyazlı taraftarla mesafeli olduğu herkesin malumu. Taraftarın da Akgül'e sempati ile bakmadığı bir gerçek. Şirket bünyesinde faaliyette bulunan takımda Akgül'ün dışında hiç kimsenin söz hakkının olmadığı gerçeğinden hareketle, turuncu beyazlı takıma gönül verenler, aidiyet bağından buruk şekilde koparıldılar.

Boşluğu Kutlu'nun hayat verdiği takım doldurabilir, Adanalılar kaybettikleri heyecanı yeniden kazanabilir.

Adanaspor 1954 FK, Menderes Kutlu’nun sempatik ve halk adamı duruşu ile kentin Adana Demirspor’dan sonra ikinci kardeş takımı olarak yerini alacağına inanıyorum.

Adanalılar umutlarını Menderes Kutlu ve ekibine destek vererek Adanaspor 1954 Futbol Kulübünü gelebilecek en üst sıralara taşıyacaktır.

Bunun için tüm Adanalıların, özellikle de Adanaspor'a gönül veren futbolseverlerin Menderes Kutlu ve ekibine omuz vermesi gerekiyor.

Yorum Yazın

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar