google.com, pub-7197687656137963, DIRECT, f08c47fec0942fa0
medyatakip
siser-sağ
Adana
DOLAR18.2474
EURO18.5433
ALTIN1012.0
E. Kur.Yrb. Sabri SİPAHİOĞLU

E. Kur.Yrb. Sabri SİPAHİOĞLU

Mail: [email protected]

Örnek siyasi model

Savaşın 63. gününde, Ukrayna’dan hepinizi saygı ve sevgiyle selamlıyorum.

İktidar ve muhalefet İttifaklarından beklediğimiz iyi haberler gelmeyince, ben de bizdeki güzel haberleri sizlerle paylaşayım istedim değerli dostlarım! En iyi haber olarak; EMPERYALİST ÇETE’nin , 29 ekim 2023 tarihine hedefli DÜNYA HAKİMİYETİ (BOP) Projelerinin son safhasını başlattıkları RUSYA ‘nın UKRAYNA ‘yı 72 saatte işgal edip, savaşı TÜRKİYE ‘de hazırladıkları ortama taşıma projesi, UKRAYNA HALKI’nın KURGU SLAV AİDİYETİ’nden KURTULMASI SONUCU BOZULDUĞUNU UZUN SÜREDİR SİZLERE ANLATIYORUM. Bu nedenlede PARTİMİZİN UKRAYNA TEMSİLCİLİĞİ’ni SAVAŞ ÖNCESİ AÇIP , çekirdek bir kadro ile gündemi buradan takip ettiğimizi de biliyorsunuz!

Partimizin ana stratejisi DÜNYA TÜRKLÜĞÜ ‘nün YENİDEN DÜNYA’ya HAKİM KILINMASI olsada bu strateji, İÇ MİLLİ CEPHE’nin OLUŞMASI ile başlayacaktı! Emperyalist Çete bu konuda o kadar kendinden emindi ki; İktidar ve Muhalefet İttifaklarını oluşturup, hiçbir TÜRK EVLADINA SİYASET YAPTIRMAYACAĞINI, kendince garantilemenin rehavetini yaşayıp, karşılıklı tadını çıkartmaktaydılar! Kolaymı yüz yıldır bunun için gece gündüz çalışıyorlardı !

TABELA PARTİSİ dedikkerinden biri çıkıp; 27 şubat 2022 ‘de değişen konjonktürü ,stratejik derinliği ile değerlendirip halkına iki haftada ümit olup, bu iktidar – muhalefet bloğunu sallayabiliyorsa, seçimlere kadar neler olacağını siz düşünün! Ben size bir ip ucu vereyim; Cumhurbaşkanı, partilerüstü genç bir TÜRK EVLADI OLACAK! O ve TÜRK KURMAY AKLI ; ülkemizi SON BAŞBUĞUMUZ GAZİ MAREŞAL MUSTAFA KEMAL ATATÜRK , SİLAH ARKADAŞLARI ve TÜRK MİLLETİ ile kurdukları KURUCU İRADEYİ , ANADOLU’ya TÜRK MİLLETİ’nin SAHİPLENMESİ ile HAKİM KILACAKLAR!

1924 Anayasası esasları çerçevedinde oluşacak siyasi altyapıya göre yapılacak ilk seçimlerde , her seçim bölgesinden PARTİ BAŞKANLARI’nın DEĞİL ,HALKIN SEÇTİĞİ MİLLETVEKİLLERİ , GAZİ MECLİSİ’n KUTSAL ÇATISI ALTINDA, Seçilmiş olan Cumhurbaşkanı’nı halk adına denetleyerek, dünyaya örnek bir SİYASİ MODEL OLUŞTURACAK!

Sonrasında , bu model DÜNYA TÜRKLÜĞÜ ‘nü de OLUŞTURACAK! Bu sistemin her türlü hazırlığının tamamlandığını ve 27 şubat 2022 tarihinden itibaren icraatına başladığını saygıyla TÜRK ve DÜNYA KAMUOYUNA MÜJDELEYEREK, iyi haberi sizlerle paylaşmış olmanın huzur ve mutluluğunu duyduğumuzu bilgilerinize sunarız!

Facebook Yorum

Yorum Yazın

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar