banner610
banner805

Ceyhan'da menfaatçiler iş başında

30 Mart 2014'de yapılan yerel seçimde Ak Parti'den..

22 Ağustos 2017 Salı 14:12
Ceyhan'da menfaatçiler iş başında
30 Mart 2014'de yapılan yerel seçimde Ak Parti'den Ceyhan belediye başkanı seçilen Alemdar Öztürk'e darbe üstüne darbe yaptılar. 
Alemdar Öztürk'ün her defasında dile getirdiği yol arkadaşlarım dediği kim varsa şimdi cephe almış durumda. Birlikte yürüdüğü yol arkadaşlarıyla ayrılık sürecini birlikte değerlendirelim.

Alemdar Öztürk'ün birlikte seçim kampanyasını yürüttüğü ve yakın dostlarım dediği kişileri Ceyhan kamuoyu çok iyi bilmektedir. Ayrılık sürecinin yakinen takip eden ve zaman zaman bir arada tanıklık ettiklerime bakınca, şaşıp kalıyorum.

İstekleri yerine gelmeyince kulis yapıp meclis üyelerine baskı kurmaya çalışanları mı ararsın, ihaleden ne götürürüz diye pazarlık yapanları mı ararsın, benim adam senin adam ilişkilerine girenlerimi arasın, bunu isterim şunu isterim diyenlerimi ararsın.

İstekler yerine gelmeyince senden kötüsü olmaz. İşte tam da burada başlıyor oyun. Oyunu kuranlar belli, yönetenler belli de, en acısı da oyuna dâhil olanların Alemdar Öztürk'ün yol arkadaşlarım dedikleri.. Hiç kimse bu yazdıklarıma karşı çıkamaz.

O gemide bende vardım… Geminin kaptanı geminin batacağını anladığı an çevresinden uzaklaştırmaya başladı. Burada devreye daha güçlü mihraklar girdi. Alemdar'ın adamlarını kendi safına çekmek çokta zor olmadı. Anladığım kadarıyla Alemdar ile beraberken bile bir ihanet içine çoktan girmişler. Öztürk'ün kent konseyi adayı olduğu seçimde Alemdar'ın yol arkadaşım, kader arkadaşım dediği Selahattin Güler bu kadar doğru bir insansa, neden o gün çıkıp bu seçim doğru bir seçim değil diyemedi?

Alemdar Öztürk ile ayrılıklar yaşayınca çıkıp gerçekleri orada burada anlattı… Yapmayın yahu yapmayın!!!  Özcan Özal'ın iş yerinde sürekli bir araya gelip Ceyhan'a nasıl daha fazla katkı sağlarız için mi buluştular. Hahahaha !! 

Özcan Bey bu yazıyı okuyunca bana sövecek. Zamanında sövdükleri kişileri bilirim (!)

Şimdi diyeceksiniz ki, Alemdar'ın eşi belediyede işkence ediyordu bizlere. Bunu bir tarafımdan uydurmuyorum. Öyle diyordunuz! Haksızlık yapılan bir yerde bazı meclis üyeleriyle kulisler yapıp, nasıl daha fazla algı oluşturup bunu el birliğiyle yeriz düşüncesine girmiş olabilirmisiniz?

Kübra Öztürk ise eşine yapılan bu haksızlığa dur demiş olabilir mi? Kübra hanımın üzerinde acizce Alemdar'ı harcamaya çalışanlara yazıklar olsun…  
Son Güncelleme: 04.09.2017 03:00
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
Kenan dündar 2017-08-24 16:48:34

Yol arkadaşlarını satan alemdar öztürktür. İhanetinin bedelinide ödedi

banner782

banner811

google.com, pub-7197687656137963, DIRECT, f08c47fec0942fa0