banner815

Adana’da Konforlu Lazer Epilasyon Buz Lazer

19 Aralık 2020 Cumartesi 22:30
Adana’da Konforlu Lazer Epilasyon Buz Lazer
banner812

Lazer epilasyon merkezlerinin Adana’da konforlu lazer epilasyon arayanların adresi Buz Lazer oluyor. Lazer Epilasyon Adana için ilk akla Buz Lazer geliyor diyebiliriz. Adana Lazer Epilasyon merkezleri arasında öne çıkan Buz Lazer ağrısız olması ile biliniyor. Ağrısız, masaj konforunda lazer epilasyon için Buz Lazer tercih edenlerin sayısı her geçen gün artıyor.

Ağrısız Buz Lazer Konforu

Soprano Ice Platinum ve Soprano Titanium cihazlarını kapsayan Buz Lazer, üç dalga boyuna sahip bir sistem. Lazer epilasyonda kullanılan Alexandrite, Diyot ve Nd:YAG dalga boylarını aynı sistemde sunuyor. Üç dalga boyunun gücü ile tüm cilt tiplerinde güvenli bir şekilde kullanılıyor. Aynı zamanda tüm kıl tiplerinde de etkili oluyor. Yaz/kış tüm mevsimlerde uygulanabilmesi de büyük avantaj sağlıyor.

Buz Lazer, etkili ve kalıcı lazer epilasyonu konforla birleştirmiş bir sistem. Lazer epilasyonun ağrısız, acısız bir şekilde uygulanabilmesi için geliştirilen Buz Lazer, patentli teknolojilere sahip. Bu teknolojilerden ilki SHR Teknolojisi. SHR (Super Hair Removal) teknolojisinde kıl kökleri kademeli olarak ısıtılıyor. Ciltte ani ısı yükselmeleri olmadığı için hem hasta ağrı hissetmiyor ve hem de cilt yüzeyi korunuyor. Buz Lazer cilt yanığı, ciltte renk değişimleri gibi yan etkileri minimuma indiren son derece güvenli bir sistem. Bir diğer patentli teknoloji ise ICE Teknolojisi. Cilt yüzeyini -3 dereceye kadar soğutan bu gelişmiş soğutma sistemi yüksek hasta konforu sunuyor. Buz Lazer tedavi başlığı cilde değdirildiğinde buz gibi soğuk oluyor ve ciltte hemen ferahlama sağlıyor. Bu etkili soğutma tüm uygulama boyunca devam ediyor. Uygulama ağrısız, acısız ve son derece konforlu bir şekilde sona eriyor.

Buz Lazer ile Etkili ve Kalıcı Sonuçlar

Buz Lazer, bronz tenler dahil olmak üzere tüm cilt tiplerinde Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi (FDA) onayına sahip. Hakkında birçok klinik çalışma bulunuyor ve bu çalışmalarla etkili ve kalıcı sonuçlara sahip olduğunu kanıtlamış bir sistem. Alexandrite, Diyot ve Nd:YAG dalga boylarının bir arada olmasının avantajıyla tüm cilt ve tüm kıl tiplerinde uygulanabiliyor. Dünyanın ilk 3 dalga boylu lazer epilasyon cihazı olan Buz Lazer, seksenin üzerinde ülkede kullanılıyor. Üç dalga boyu ile farklı derinlikteki kıl köklerini hedeflemek mümkün oluyor.

Etkili ve kalıcı sonuçlara sahip Buz Lazer ortalama 8 seans öneriliyor. Kılın yoğunluğu, kalınlığı, rengi ve cilt rengi gibi faktörlere bağlı olarak bazen daha az seans yeterli oluyor, bazense ek 1-2 seans daha gerekebiliyor. Seans aralıkları vücut için 6 hafta, yüz içinse 4 hafta ara ile öneriliyor.

ışık içeren bir resim

Açıklama otomatik olarak oluşturuldu

Sırt, omuz gibi derin yerleşimli kıllar lazer epilasyona daha geç yanıt verirler. Buz Lazer ile bu bölgelerde de 3 dalga boyunun gücü ile etkili sonuçlar almak mümkün oluyor. Bu nedenle erkekler de yoğun olarak Buz Lazer tercih ediyorlar. İstenmeyen tüyler için Buz Lazer’den yararlanan erkeklerin sayısı bir hayli fazla. Kulak ve burun içi gibi erişilmesi güç olan bölgeler de Buz Lazer sisteminde unutulmamış. Bu bölgeler için özel bir uç kullanılıyor. Bu uçtan sakal ve kaş şekillendirme işlemleri için de yararlanılıyor.

Buz Lazer ayva tüylerinde yayılmaya, aktivasyona neden olmadığı için yüz bölgesinde de güvenle uygulanıyor. Gelişmiş teknik özellikleri, yenilikçi yaklaşımları ile Buz Lazer günümüzün en gelişmiş lazer epilasyon yöntemi olarak kabul ediliyor. Bu nedenle son yıllarda en çok tercih edilen lazer epilasyon yöntemi olarak öne çıkıyor.

Buz Lazer cihazının sahtelerinin olduğunu da belirtmekte fayda var. Başarılı olan her ürünün taklidi yapıldığı gibi Buz Lazer de taklit ediliyor. Bu taklit cihazların hiçbir güvenlik kaydı bulunmadığı için hem sonuç almak çok zor, hem de ciltte istenmeyen etkilere neden olabilirler. Bu nedenle uygulama yaptırmadan önce gerçek Buz Lazer merkezlerini araştırmanızı öneririz.

Son Güncelleme: 19.12.2020 23:27
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner782

banner816

google.com, pub-7197687656137963, DIRECT, f08c47fec0942fa0