banner610
banner805

En Faydalı Protein Diyetleri

Spora başlayan kişiler eğer yeme alışkanlıklarını düzeltmezlerse iyi bir sonuç almak imkansız oluyor.

16 Eylül 2017 Cumartesi 08:59
En Faydalı Protein Diyetleri
Spora başlayan kişiler eğer yeme alışkanlıklarını düzeltmezlerse iyi bir sonuç almak imkânsız oluyor.

Kişiler hala vücutlarına yağlı ve şekerli besinleri almaya devam ederlerse bu durumda kişilerin sporda yaktıkları kaloriler ve kaslarını geliştirmeleri bir anlam ifade etmiyor. Bu sebeple de kişiler sporlarını yaparken protein ağırlıklı beslenilen protein diyetlerini yapmaya başlıyorlar.

Bu diyet içerisinde kişiler günlük protein ihtiyaçları çok yükseldiği için bu ihtiyacı karşılayacak şekilde yoğun bir protein alımı gerçekleştiriyor. Bunun için genel olarak hayvansal ürünleri tercih eden kişiler sürekli olarak aynı ürünleri tükettikleri için farklı yemek seçenekleri arıyorlar. Özellikle kahvaltılarda kişiler sürekli olarak yumurta ile beslendikleri için zorluk yaşayabiliyor.

Bu doğrultuda kahvaltıda tüketebilmek için protein içeren ancak süt ve yumurta gibi ürünlere alternatif olabilecek bir ürün arayan kişiler 
layenberger protein müsli gibi özel ürünleri kullanabiliyorlar. Bu ürün içeriğinde çok düşük oranlarda karbonhidrat ve yağ bulunurken bu miktarlar kişilerin enerji üretirken yakabilecekleri miktarlar oluyor.

Buna ek olarak ürün, içerisinde ciddi oranda protein barındırıyor. Bu sayede kişiler kahvaltıda almaları gereken proteini de bu ürünü tüketerek almış oluyorlar. İsterlerse kişiler her gün bu ürün ile kahvaltılarını tamamlarken isterlerse belirli aralıklarda değişiklik olması için bu ürünü kullanıyor. Her ne şekilde olursa olsun lifli ve proteinli yapısı ile birlikte protein diyetleri için çok uygun düzeyde oluyor.

Ürün 3 farklı aromada üretilirken ülkemizde 2 seçenek sunuluyor. İlk seçenek olarak çikolatalı ve fındıklı aromasında üretilen ürün daha çok meyve seven kişiler için çilek ve böğürtlen içerikli olarak da üretiliyor. Kullanıcılar kahvaltıda istedikleri lezzete göre seçimlerini yapabiliyorlar.

İsteyen kişiler aynı anda iki farklı paketi de alarak farklı günlerde çeşitlilik sağlayabiliyor. Genel olarak kişiler bir servisinde 40 gram kullanıyorlar. Bir günlük ihtiyaçlarını karşılayacak ve doygunluk hissi yaratacak bir miktar olarak gösterilen 40 gram içerisinde % 44 oranında protein yer alıyor. Buna ek olarak bu tarz ürünlere göre % 66 daha az karbonhidrat içeren ürün lifli yapıda olduğundan kişilerin erken acıkmasının önüne geçiyor.

Ürün 530 gramlık ambalajlarında satılırken kişiler 13 gün süreyle bu ürünü kullanabiliyorlar. Sürekli olarak bu ürünü kullanmayı düşünen kişiler için 13 gün çok kısa olduğundan aynı anda birkaç paket almaları gerekiyor. Ancak yalnızca bir alternatif olarak haftada 1-2 defa bu ürünü kullanacak olan kişiler bu ürünü bittiğinde tekrar alabiliyor. Bunun için yeterli zamanları ve imkânları da oluyor.

Ancak sürekli olarak bu ürünü alacak ve
protein diyeti içerisinde kullanacak kişiler iki ya da üç paketi indirimli olarak satacak sitelerden alıyor. Bu aşamada spor besinleri satın almak için en iyi internet sitesi olan Fitbull sitesinde ürüne özel indirimler yapılıyor.

Proteinli müsli ürünü için kişiler 44 TL ödeyerek ürüne sahip olabiliyorlar. 13 defa kullanılacak ve kahvaltı ihtiyacını karşılayacak bir ürün olduğu düşünüldüğünde kişilerin çok avantajlı bir alışveriş yaptığı söylenebiliyor. Buna ek olarak Fitbull sitesinde bu üründen iki tane alan kişilere %10 indirim sağlanıyor.

Böylece kişiler her bir ürün için 40 TL ödeyerek iki ürünü 80 TL fiyat ile alıyor. Eğer kişiler ödemeleri de banka havalesi sayesinde nakit olarak yaparlarsa ekstra %5 indirim daha geliyor. Böylece kişiler ürünü alabilecekleri en düşük fiyattan almış oluyorlar.

Sitede bir sayaç bulunurken sayaç sıfırlanana kadar alınan ürünler aynı gün içerisinde kargoya teslim ediliyor. Bu da kişilerin olabilecek en kısa sürede ürünleri teslim alacağını gösteriyor.  
Son Güncelleme: 19.09.2017 09:25
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner782

banner811

google.com, pub-7197687656137963, DIRECT, f08c47fec0942fa0