banner776

Listerine Ağız Bakım Ürünü

Listerine Ağız Bakım Ürünü

23 Temmuz 2019 Salı 14:14
Listerine Ağız Bakım Ürünü
Ağız bakımı ve ağız sağlığı, günümüz klinik çalışmalar sayesinde önemini her geçen gün çok daha fazla ortaya koymaktadır.

Diş eti çekilmesi, diş plağı ve ağız kokusu gibi diğer faktörler, en az diş çürükleri kadar zararlıdır. Ağız sağlığına yönelik tehditler, kişinin dış görünümünü olumsuz etkilemekten kalp sağlığını riske etmeye kadar çok ciddi problemlere yol açabilmektedir.

Sağlıklı bir ağız bakımı için düzenli diş fırçalama ve diş ipi kullanımının yanında, ağız bakımı suyunun da kullanılması çok önemlidir. 
Listerine ağız sağlığını tehdit eden problemlerine karşı etkili bir ağız bakım suyu markasıdır.
Listerine Ürün Kullanımı
Düzenli diş fırçalama, ağız sağlığı için oldukça önemlidir. Ancak diş fırçasının ve dolayısıyla diş macunun ulaşamayacağı yerler risk altındadır. Aynı zamanda diş ipi, diş fırçasının ulaşamayacağı noktaları temizlerken, ağzın tüm yüzeyini bakteri ve mikroplardan arındıramaz. Ağızda fırçalama sonrasında kalan bakteriler, başta diş plağı olmak üzere kötü ağız kokusuna neden olmaktadır.

Listerine etkili formülü ile ağzın tüm bölgelerine ulaşarak, bakteri ve plak oluşumunu engeller ve ağız sağlığını güvence altına alır.
https://www.cosmetica.com.tr/listerine/ adresinde listerine ağız bakım suyu çeşitlerini bulabilir, seçtiğiniz ürünleri bu adresten temin edebilirsiniz. 
    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
TÜMÜ Yazarlar
Hava Durumu
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv

banner671