banner776

Tüp Bebekte Cinsiyet Belirleme

Tüp bebek tedavisi, normal yollarla hamile kalamayan çiftlerin, son dönemde en çok tercih ettiği tedavi yöntemidir.

17 Nisan 2019 Çarşamba 12:16
Tüp Bebekte Cinsiyet Belirleme
Tüp Bebek Nedir?
 
Tüp bebek tedavisi, normal yollarla hamile kalamayan çiftlerin, son dönemde en çok tercih ettiği tedavi yöntemidir. Tüp bebek yöntemi çocuk sahibi olmak isteyip de korunmadan 1 yıldan fazla denemesine rağmen çiftin hamile kalamadığı durumlarda önerilmektedir. Gerek anne adayından gerek baba adayından kaynaklanan infertilite, çiftin doğal yollarla çocuk sahibi olmasını önlemektedir. Böyle durumlarda çiftin bir hekime başvurması ve kendileri için en doğru olan tedavi yöntemini belirlemeleri gerekir.
 
Tüp Bebekte Cinsiyet Belirleme
 
Çift, çocuk sahibi olma sorunu olmayıp, sadece çocuklarının cinsiyetlerini önceden seçmek istiyorsa yine tüp bebek tedavisine başvurması gerekmektedir. Eğer çift hamilelikten önce çocuklarının cinsiyetini belirlemek istiyorsa, tüp bebek tedavisi ile çocuğun cinsiyetini belirleyebilir. Anne adayından toplanan yumurtalar ile baba adayından alınan sperm örneğinin laboratuvar ortamında döllenmesinden sonra 3 gün boyunca her bir embriyonun gelişimi ve bölünmesi takip edilmetedir. Üçüncü gün her bir embriyodan parça alınarak genetik çalışma yapılır. Genetik çalışma sonucunda kaliteli ve istenilen cinsiyetteki embriyolar geri anne rahmine konulur.
 
Kıbrıs Cinsiyet Belirleme
 
Kıbrıs, tüp bebekteki yüksek başarı oranı ile tüm dünya tarafından bilinmektedir. Yüksel teknoloji ve deneyimli tüp bebek doktoru tarafından uygulanacak olan tedavi sonucu hamile kalma olasılığınız oldukça yüksek. Çiftin çocuk sahibi olmasını sağlayacak birçok tüp bebek tedavi yöntemleri bulunmaktadır. Ayrıca son zamanlarda çiftler daha hamilelik öncesinde çocuklarının cinsiyetlerini seçmek ve istedikleri cinsiyette çcouk sahibi olmak için PGT yani tüp bebekte cinsiyet belirleme yöntemine başvurmaktadırlar. Cinsiyet belirleme yöntemi Kuzey Kıbrıs’da yasal olarak uygulanabilmekte ve bu sebepten ötürü tüm dünyadan birçok çift çocuklarının cinsiyetlerini belirleyebilmek için buraya gelmektedirler.
 
Tüp Bebekte Cinsiyet Belirleme Ücreti
 
Cinsiyet belirleme yöntemi tüp bebek işlemi ile birlikte yapılabilmektedir. Bundan dolayı genetik analiz işlemlerinde kullanılan teknoloji işlemin de ücretinin artmasına sebep olmaktadır. En iyi en gelişmiş teknolojisi kullanmak istanbul escort genetik çalışmalarla daha iyi sonuca ulaşılmasını sağlar. Bu sebepten ötürü, cinsiyet seçimi işlemi normal tüp bebek işleminden daha maliyetlidir. En doğru sonuca ulaşabilmek ve istenilen cinsiyette bebeğe hamile kalmak için bu işlemin deneyimli uzmanlar tarafından yapılması gerekmektedir. Tüp bebekte cinsiyet belirleme ile ilgili daha fazla bilgi için tıklayın.
    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
TÜMÜ Yazarlar
Hava Durumu
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv

banner671