google.com, pub-7197687656137963, DIRECT, f08c47fec0942fa0
banner610
banner805
Bu köşede onlarca mağdurun ahını almaya devam eden, internette akla gelen her türlü nesneyi vitrine koyup insanları çer çöple kandıran, Messe İnşaat Yapı Malzemeleri Ltd.Şti. tarafından dolandırılan insanlardan sadece bir kaçını yayınlıyorum. Umarım savcıların, hakimlerin ve emniyet birimlerinin dikkatini çeker de daha fazla can yakmalarına engel olunur.

"
Messe Dağıtım Saat Saat Değil! Messe İnşaat ve yapı adresli bir internet sitesinden 100 liralık saat beğenip aldım gelen şeyin saatle uzaktan yakından alakası yok. Kapıda ödeme yöntemiyle Aras Kargo'dan gönderiyi ücretini ödeyerek teslim aldım karşımda muhatap da yok şikayetçiyim. Paramın iadesini istiyorum ya da beğenip sipariş oluşturduğum saat gönderilsin."

"Messe Dağıtım Forma Yerine T-Shirt Gönderdi! Bu tür şirketler kargo firmasının bünyesinde kurulu olan şirketlerdir muhatabı kargo şirketidir. Şirketi açığa çıkarmazlar söz konusu şirket kendileridir. Biz forma sipariş etmiştik. Fakat bize basit bir t-shirt gönderildi, savcılıktan suç duyurusunda bulunacağım."

"Messe Dağıtım'dan Gelen Ürün Arızalı Ve İstenilenden Farklı! 100 TL'lik saat aldım kapıda ödeme 5 TL'lik saat geldi. Paramı iade edin. Gelen saat arızalı bile."

"Messe Dağıtım Pierre Cardin Diye Kandırdı! Messe'den 4 adet Pierre Cardin diye almış olduğum nevresim takımına 180 kapıda ödeme yaptım Aras Kargo'yla geldi. Paketi açtığımda siparişimle alakası olmayan bir takım bez parçaları göndermişler. Şirket sahibinin tel buldum paramı geri istedim tel yüzüme kapattı. Tüketici Hakları'na ve savcılığa suç duyurusunda bulundum. Henüz bir sonuç alamadım. Benim gibi binlerce ki bu şekilde mağdur ediliyor. Hala sosyal medyada reklam veriyor. Şirket sahibi A**. Tel:‭0 (535) 935**."

"Messe Dağıtım Alakasız Ürün Yolladı! Sosyal medyada 'baykuş görünümlü' gizli kamera gördüm. Kredi kartı ile kapıda ödeme seçeneğini yazarak talepte bulundum. Ürün bugün geldi, ödeme yaptım ama sipariş ettiğim ürün ile ilgisi yok. Ürünle ilgili fatura da gönderilmemiş. Google'dan araştırdığımda firma hakkında hiç de iç açıcı yorumlar olmadığını gördüm. Ürünün iadesini ya da talepte bulunduğum ürün ile değiştirilmesini istiyorum."

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
murat yılmaz 2019-07-05 15:44:40

ben de aynı durumdan. muzdaribim. "adamlar pislik çıktı rıza baba" durumu. şikayetçi olurum yol gösterirseniz...

banner782

banner811