banner776

Ceyhan'da 'göz korkutan miting'

Ceyhan Belediye Başkan adayı Kadir Aydar. Ceyhan'da binlerce kişiden oluşan bir topluluğa hitap etti.

29 Mart 2019 Cuma 23:24
Ceyhan'da 'göz korkutan miting'
Ceyhan Belediye Başkan adayı Kadir Aydar, Ceyhan'da binlerce kişiden oluşan bir topluluğa hitap etti.

'31 Marttan sonra Ceyhan'ın başına daha fazla bela olamayacaklar, ilçe halkını bunlardan kurtaracağız' şeklinde konuşan Kadir Aydar, "Müslüman müslümana yalan söylemez,  iftira etmez, ikiye ayırmaz, işte bunlar böyle müslüman, yenilecekleri anlayınca iftiraya sarılıyorlar" dedi.

HAYALİ FABRİKA İLE KANDIRIYORLAR
Belediye Başkan Vekili Ali Alper Boydak’ın Rönesans Holding tarafından üzerinde yapılacağı söylenen fabrika arazisinin hayvanların otladığı bir alan olduğunu öne süren CHP’li Aydar, Boydak’ı 'ortada binası bile olmayan hayali bir fabrikaya iş vaadi' vererek insanları kandırmakla suçladı. 

DAR GELİRLİYE KONUT HAMLESİ
miting alanını hınca hınç dolduran Ceyhanlılar tarafından istanbul escort konuşması alkışlarla kesilen Aydar, göreve geldikleri takdirde, dar gelirli ailelere yönelik sosyal donatılı bir konut hamlesi başlatacağını söyledi.

CHP Ceyhan Belediye Başkan adayı Kadir Aydar, projelerinin kopyalanıp, kendi çalışmaları gibi tanıtmaya çalıştığını kaydederek, "Alsınlar diyeceğimiz yok, Amaç Ceyhan'a hizmet ise bir diyeceğimiz olamaz" ifadesini kullandı.

CHP'li başkan adayı Aydar'ın açık hava toplantısına kalabalık bir vatandaş topluluğunun yanısıra, aralarında Ceyhan Kent Konseyi Başkan Yardımcısı Umut Topal'ın da bulunduğu geniş bir heyet de katılarak destek verdi.
    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
TÜMÜ Yazarlar
Hava Durumu
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv

banner671