banner815

Sosyal Belediyecilikte SP damgası

SP başkan adayları Dağlıoğlu Mahallesinde seçmenlerle buluştu.

25 Mart 2019 Pazartesi 11:31
Sosyal Belediyecilikte SP damgası
banner812
Saadet Partisi Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Muhammet Çelebi Keyhıdır ve Seyhan Belediye Başkan Adayı Ahmet Tüfekçibaşı, Dağlıoğlu Mahallesinde seçmenlerle buluştu.

Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Muhammet Çelebi Keyhıdır, Siyaset sahnesinde yer alan yöneticiler seçildiklerinde toplumun tamamına hizmet edecekler. Ancak görülüyor ki kamplaşma, kutuplaşma had safhaya ulaşıyor. Sanki düşmanlarmışcasına rahatsız edici kelimeler sarf ediyorlar. Öyle ki,  terörist yerine konulabiliyoruz. En nihayetinde bu seçim genel seçim değil, cumhurbaşkanı seçmiyoruz, beka sorununu da 24 Haziran’da çözdük. Hepimiz kardeşiz seçim geçer, koltuklar boşalır ve dolar. Ancak insanlık ve tatlı dil baki kalır. Söylemlerimize dikkat etmeliyiz" dedi.

Çelebi Heyhıdır, konuşmasında şu görüşlere yer verdi: " yollar, kaldırımlar malum. Yol, kaldırım, çevre ve temizlik sorunları öncelikle çözülecek. Yaşam alanlarımız temiz ve sağlığa uygun hale getirilerek, çevre bilinci geliştirilecek. Adana en iddialı, en temiz belediyeler arasında yerini alacak. Şelâleler ile vatandaşımızın nefes aldığı yeşil alanlar, piknik alanları arttırılacak."

Seyhan Belediye Başkan Adayı Ahmet Tüfekçibaşı da, ziyaretlerinde Seyhan'a yapacağı projelerden bahsetti. Tüfekçibaşı, "Mahallelere, Taziye Evleri, toplantı salonları ve bölgedeki hayır derneklerinin de kullanabileceği çeşitli etkinliklerin olacağı BİZİMEVLER yapacağız. BİZİMEVLER'de, aileler çocuklarını, engelli çocuklarını bırakabilecek, ihtiyaçlarını karşılayabilecek ortamlar oluşturacağız. Emekli ve muhtaçlara huzur içinde yaşayacağı desteği vereceğiz. gezici aşevleri ile ihtiyaçlı ailelerin evlerine yardım götüreceğiz. Her türlü mağdurlara destek olacağız" diye konuştu.

Son Güncelleme: 03.04.2019 04:51
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
Hasan Eroğlu 2019-03-25 15:40:52

Bir avuç insanla gezin bakalım.Kilavuzu temel olana oy yok.

Avatar
Hüseyin 2019-03-30 13:56:50

Ulan sizde adam oldunuz başkanlık hayali kuruyorsunuz

banner782

banner816

google.com, pub-7197687656137963, DIRECT, f08c47fec0942fa0