banner815

Gökçek-Sözlü-MHP

Eskinin yenisi olur mu? Hele alınan mal denenmiş ve üç gün dayanmamışsa...

10 Kasım 2018 Cumartesi 02:47
Gökçek-Sözlü-MHP
banner812
Eskinin yenisi olur mu? Hele alınan mal denenmiş ve üç gün dayanmamışsa aynı malı yeniden alır mısınız? Bizim MHP alır, çünkü kendi dişine göre adam bulamıyor! Ülkücüleri sınıflara ayırmışlar, sözden çıkmayanlar ve problem olabilecekler! Eğer adam 20 yıl önce öyle bir damga yemişse işi tamam; yırtık pırtık elbiseleri eskiciye verip yeni ve temizini almak yerine çürükle yola devam! Nasıl olsa denenmiş ve kabiliyeti ölçülmüş! İtaatkar ve verimli adam!

GÖKÇEK-SÖZLÜ-MHP
Biz MHP’lilerin en çok öğündüğü şey hareketin bir 'Kadro' hareketi olduğudur! Allah aşkına bu kadrolar nerede? Siyasette diyorsanız görülmüyor, Medya'da diyorsanız yok, fikir ve düşünce hareketinde karne çok zayıf: Çok ciddi yayınlar bile âlemin 100 bin tirajına karşılık azamî 5000! Yanlı gazete satışları da ortada, sabah haberlerinde adı bile geçmiyor! Yani nerede bu kadrolar demekte haksız mıyız?

İşte mahalli seçimler geldi çattı, Ankara’da Melih Göçek'e sonuna kadar kapıların açık olduğu ilân edildi! Adamın geçmişine bakın bizzat Bahçeli ve MHP'ye ağır hakaretleri var! Yani şimdi AKP kışkışlayınca kıymete mi bindi Adana'da Hüseyin Sözlü  başarılı olamadı, üstelik zimmet suçundan 5 yıl mahkumiyet aldı, Belediye'nin satılmadık malı mülkü kalmadığı gibi borç batağı içinde. Vatandaş alacağını alamıyor, yüklenici hakedişleri sıraya konmuş, yine icazet lazım! Her ünitenin kasasının başında bir yeğen oturuyor, onun tepesinde de Sözlü’nün komutanları, elbette son söz Sözlü’nün! Tabii genel merkez muhibbi Murat Şevkatli ayrı bir komutan! Çıkın işin içinden.

Adana Büyükşehir Belediyesi’nde kalifiye eleman kalmamış, hep kızağa alınmış, kanun yasa dinleyen yok! Lise mezunu daire başkanları sadece imza atıyor! Yatırımcı dairelerde adı çıkanlar hemen sahipleniliyor ve Genel Sekreter Yardımcısı  yapılarak ödüllendiriliyor! Bir şey söylendiğinde hemen 'Taş Medreseli' güvencesine sığınılıyor da onlar da maalesef çakma! Üç günlük iaşesi sağlandı mı işler tamam, "Yaşasın Başkan" bağrışmaları yükseliyor! Yani kadro hareketi bu mu?

Adana için öyle anketler yapılmış ki hepsinde de Sözlü %39! Allah Allah acaba biz mi görmüyoruz! Acaba şaşa ile temeli atılan Bahçeli köprüsü ne âlemde! Seçimlerden önce bitecek mi, öyle bir şey yok daha ayakları çıkmamış! Eski MHP Genel Başkan Yardımcısı Şefkatli Ankara’yı temsil ediyor. Büyük organizatör!

TÜRKLÜK POLEMİĞİ
Ülkücü iseniz Adana Belediyesinin kapısından giremezsiniz, kazaen girmişseniz kökünüzü kazır sizi yek ekmeğe muhtaç ederler! Bu işleri bilen uzmanlar da var, sırası geldiğinde yazacağız! Elde çok belge var, bunlar mahalli basında tomar tomar yayınlanıyor! İşte yazıldı en son numara 'Su Sayaçları' yandı vatandaş yandı! Belediyeyi tenkid mi ediyorsunuz size hayat hakkı yok her taraftan ablukaya alınır mutlak olarak  yok edilirsiniz! Her şey organize dairesi içinde!

Melih ve Hüseyin, al birini vur ötekine, fakat  Sözlü’nin Gökçek’ten daha öğrenecek çok şeyi var. Tavsiye ederiz biraz arşivleri karıştırsın, çok numara bulunur. Güvenilir bir hukukçu dostum "Melih giderayak  birçok yüklenici ve tedarikçinin uyuyan teminatını nakde çevirdi" dedi!  Hüseyin bunu öğrenmiş, fakat insaflıymış ki bir firmanın banka mektubunu iade etmiş de  63.000 TL. nakit teminatı güya ödeme sırasına koymuş! Yahu kardeşim bu  adı üstünde teminat, vatandaş tefeciden almış sana emanet etmiş bunun sırası, vâdesi mi olur?

Sözlü’nin adaylığı ilân edilmiş, genel merkez çok memnun, Ankara’nın yüklenmiş bürokratları da çok memnun! Kıyıma ve kırıma devam ediyorlar! Şimdi bunlar mı rey verip MHP’yi, Adana’da iktidara taşıyacak! MHP Mansur Yavaş’ı ihanet etmiş gibi öteledi ve iteledi, adam CHP’ye gitti seçildi ama vermediler! İktidar gücü ile Melih baskın çıktı! Mansur’u şimdi İyi Parti kapmış, CHP ile ortak aday olursa karşısında kim durabilir? Mersin’de Kocamaz onurlu adammış, Ankara’nın bozamadığı Tarsus yerine Mersin bozuldu; belki aday yapılmayacağı için 'Aday olmadığını' açıkladı! Neyi var Burhanettin’in! Manisa’da Cengiz Ergün çok düzgün adam, adaylığı belli değil diyorlar! Fakat AKP sıkıştırmaya devam ediyor!

Eskinin yenisi olur mu? Hele alınan mal denenmiş ve üç gün dayanmamışsa aynı malı yeniden alır mısınız? Bizim MHP alır, çünkü kendi dişine göre adam bulamıyor! Ülkücüleri sınıflara ayırmışlar, sözden çıkmayanlar ve problem olabilecekler! Eğer adam 20 yıl önce  öyle bir damga yemişse işi tamam; yırtık pırtık elbiseleri eskiciye vermek yerip yeni ve temizini almak yerine çürükle yola devam! Nasıl olsa denenmiş ve kabiliyeti ölçülmüş! İtaatkar ve verimli adam! (aa)
Son Güncelleme: 16.11.2018 22:15
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
admin 2018-11-10 10:13:34

ah ah malesef o kadar kadrolaşma var kı insanlar işe gitmeden maaş alıyor bizler ise günde 12 saat çalışıyoruz asgari ücret aliyoruz. bir sorumlu konumundaki şahısın eşi, 2 kaynı, kaynın eşleri 2 kardeşi, eniştesi amcsının kızı ve kocası halasının kızı vs..ver yansın belediye

Avatar
Adanalı 2018-11-11 17:56:45

Çok doğru ve yerinde tespitler. Teşekkürler cesur kaleminize sağlık.

Avatar
zaza01 2018-11-11 18:34:14

arkadaşlar seçimden sonra şaban ve avanesini takip edin başka birşey demiyorum arkadaşın dedigi gib, dosyalar hazır savcılıga gidecek pek yakında

Avatar
Admin 2018-11-13 14:06:33

Hayırlısı

Avatar
Kadir uçar 2018-11-13 15:50:56

Hele uzman çavuş lardan aldığı paralar kişi başına 100 bin tl aldı sende hiç mi din iman yok yumurtaliktan giriş yapıyorlar büyükşehirde işe başlıyor yeter artık mhp yi bitirdin adanada elimde kanıtlı sivisini genel merkeze gönderdim hiç bir cvp gelmedi güzelim adanayı bitirdi hep kıbrısa otele yatırım yapiyor sözlü yazık o çalışan insanlar mağdur ettin

banner782

banner816

google.com, pub-7197687656137963, DIRECT, f08c47fec0942fa0