banner815

MHP tabanında 'Salih Gökçe' heyecanı

AK parti Adana'da 'Hüseyin Sözlü' karşıtlığı giderek yükseliyor.

26 Aralık 2018 Çarşamba 17:21
MHP tabanında 'Salih Gökçe' heyecanı
banner812
Ak Parti Genel merkezi tarafından görevlendirilen parti müfettişlerinin Adana'da parti tabanında yüz yüze anket yaptığı, görüşülenlerin tamamına yakınının "Ortak aday Hüseyin Sözlü olursa bu ittifaka oy vermem" yanıtını verdiği öğrenildi.

SÖZLÜ'NÜN ADAYLIĞI İPTAL EDİLEBİLİR
Son yayınlanan Sayıştay raporu doğrultusunda şaibe iddialarına konu edilen Sözlü başkanlığındaki Adana Büyükşehir Belediyesinin 2014 Mart ayından bu yana Türkiye'de belediyeler arasında en borçlu ikinci belediye haline geldiğine işaret eden siyasi çevreler, "Partililerce, Hüseyin Sözlü'nün adaylığı üzerinde ısrar edilmesinde en büyük etkenin genel merkez ile oluşturulan duygusal faktörler olduğu düşünülmeye başlamıştır. Ancak bunun da bir önemi kalmadı. Hakkında bunca iddia ve kesinleşmiş cezaları olan bir insan üzerinde hala ısrar ediliyor olması MHP tabanına yapılmak istenen sabotaj ve en büyük kötülüktür" dediler.

Parti tabanında 'Salih Gökçe' sesleri
Merhum Alpaslan Türkeş döneminde Genel Başkan Yardımcılığı da yapan Salih Gökçe'nin 'dürüstlüğü, dobralığı ve alçak gönüllü oluşu' nedeni ile sevildiğine işaret eden Adanalılar, "Salih Gökçe, bu davaya gönül veren insanların başını yere eğmez. Harama el uzatmaz. 2014 yılından bu yana partinin Adana'da yerlere düşürülen siyasi itibarını ayağa kaldıracak yegane insandır. MHP'de namuslu adam kıtlığı mı var? Salih Gökçe MHP'yi Ak Parti önünde ezik durumdan kurtaracak yegane isimdir" dediler.
Son Güncelleme: 05.01.2019 10:40
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
Aliihisan.kaplan. 2018-12-26 22:15:22

Bizim.abimiz.sayılır.salih.abim.biz.onların.yanında.böyüdük.akp.mhp.adayı.olarak.iyi.olur.salih.abime.yakışır.yeterki.biz.hep.yanındayık.iyi.geceler

Avatar
Aslan menderes 2018-12-27 02:57:53

Çok isabetli bir deyerlendirme olur salih gökçe demek dürüslük sembolü demek hiç bir ülkücünün ve akp linin itiraz etmiyecegi bir isim öyle kimselere günü kurtarmak için söz verecek o sözün altında ezilecek bir insan deyil bakın sevgili adanalılar bir anda ibre döner ben bile heyecanlandım bir haftadır hastaydım canlandım evet bu bir yerel seçim ama muhalefet burdan ekmek bekliyor cumhur ittifakının yara almaması lazım cumhur başkanı haklı kardeşim sen ulu orta yerde öyle hakaret yapamazsın al işte başını yedin biliyorum seni kırmamak için senin çekilmen beklendi çekilmiyor siyasetin önünü açmıyorsun daha yaşın genç ne görevler önüne gelir illa başkan olman şartmı genel başkanınında elini güçlendir salih kardeş gelsin bak bakalım neler oluyor adanada ama böyle olursa zeydan bey işi garantiler geçen seçim seni chp de destek verdi kazandın şimdi akp sana oy vermiyecek kardeşim neden inat edersin ezdirme kendini sana sunulan bir çok imkan var siyaset yapman için daha ne istiyorsun aytaç beye aklan gel diyen genel başkan sana her türlü sahip çıktı sesi bile çıkmadı sevildigini bil sans bir abi nasiyatı siyasetin darbesi agır olur bilesin sakın onu yeme

Avatar
ferhat dağcı 2018-12-28 19:55:20

her seç,m döneminde sayın salih gökçe ismi ön piana çıkar konuşulur ama hiç bir zaman kendisi bir açıklama yapmaz.önümüzdeki seçimlerde partisnden karataş b.başkanlıgına aadayı oldugunu duyuyoruz.kendisinden gündem ve seçımle ilgili açıklamalar bekliyoruz.

Avatar
Bayram Okutan 2018-12-28 20:38:19

sali̇h başkan bi̇r efsanedi̇r, bi̇r markadir. bi̇lgi̇si̇, tecrübesi̇, si̇yasi̇ deneyi̇mi̇, sevi̇li̇rli̇ği̇ ve sayilirliği i̇le mukayese kabul etmez. tabanda karşiliği vardir, adana i̇çi̇n marka i̇si̇mdi̇r. seçi̇mi̇ almak sadece sali̇h gökçe i̇le mümkündür. başka aday i̇le olmaz hele mevcut i̇le hi̇ç olmaz. tek çare sali̇h gökçe. aksi̇ durum haraki̇ri̇ yapmak olur.

Avatar
Ibrahim bolat 2019-01-01 10:30:58

Salih baskan degisilmez ve vazgeçilmezdir insAllah olur aday olursa da belediye başkaniligi hayirli olsun diyelim

Avatar
Kozan mhp 2019-01-19 02:24:34

Salih Gökçe uygun bir isim akp tabanından oy alır. Ve Gökçe gibi diğer isim inş. Müh. Şükrü ışık bel.başk. yardmc. Neden olmasın bu davaya gönül veren ve tertemiz insanlar akp mhp ittifak adayı Salih Gökçe olsun bence şükrü ışık Abdullah Çalışkan cumhur ittifakı bu kadro ile kazanır.

banner782

banner817

google.com, pub-7197687656137963, DIRECT, f08c47fec0942fa0