banner776

MHP'nin elini zayıflatan adaylar

Lafı dolandırmadan konuya girelim.

03 Şubat 2019 Pazar 07:41
MHP'nin elini zayıflatan adaylar
Devlet Beyin 'Ne İsa'ya yarar, Ne Musa'ya' deyimine yakışır nitelikteki aday kararları hareketin geleceği yönünde karamsar tablo çizenlerin eline koz veriyor.

Adaylardan sadece üçünü masaya yatıralım, kararı siz verin:

Mustafa Çay;
Devlet Bahçeli'ye bayrak açmadı mı, kim aksini savunabilir. 'Bahçeli gitsin Akşener gelsin' diye saf tutmadı mı? Akşener aşkı bitmemiş olacak ki, geçen seçimlerde İYİ Partiye çalıştı. 16 Ocakta Fetö'den ceza yedi. 24'ünde adaylığı açıklandı. Bütün bunları yanyana koyduğunuzda ortaya 'İçimizdeki İrlandalıların' da yer aldığı bir tablo ortaya çıkmıyor mu? Buna rağmen ikinci kez Pozantı Belediye Başkanlığına aday gösterilmiş olması ne manaya geliyor. Kaldı ki, bakanlık mahkemenin kararını uygulamaya kalkarsa Sayın Bahçeli bu işin altından nasıl kalkacak?

Türkeş Filik; aday gösterilmeyeceği ihtimaline karşı son ana kadar, İYİ Parti ile olan ilişkisini sıcak tuttu. Başkan Filik'in MHP camiasında 'Akşener'ci olarak bilindiğini sağır sultan bile duydu. Çeşitli soruşturmalar nedeni ile adının 'en çok soruşturma geçiren' belediye başkanı olarak ilçe tarihine geçmesine rağmen Devlet Bey tarafından bir kez daha aday gösterildi.

Yusuf Baş; Görevde iken 2014 yılında Aladağ Belediye Başkanlığını kaybeden, Yusuf Baş'ı getirip, CHP'nin kalesi Çukurova'da Soner Çetin'in karşısına dikmek ne derece akıl işi, anlaşılacak gibi değil.. Sanki derin eller Çukurova'da CHP'nin kazanması için özellikle yatırım yapıyor..
Baş'da tıpkı Mustafa Çay ve Türkeş Filik gibi MHP'nin elini zayıflatan adaylardan. 

Pozantı, Yumurtalık ve Çukurova'da olası bir ezilme durumunda MHP'nin kaderi ile oynayanlar hesap verecek mi, ya da yapıp yıkıp öncekilerde olduğu gibi tereyağından kıl çeker gibi sıyrılabilecekler mi yaşayıp tanık olacağız. (ae)
  Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!

  Yorumlar
  Toplam 10 yorum mevcut

 • POZANTI SEVDALISI 7 ay önce yorumlandı

  mustafa çayi anasi kadir gecesinde dogurmuş yerinde olsam kimseden oy bile istemem çünkü karsisinda kazanacak aday kalmadi sagolsun tayyib baba ona pozantiyi hediye etti mustafa çayda ak partiyi̇ hiç sevmezdi 2009 da ak parti aday göstermedigi için bunun vebalini kim ödeyecekse.

 • KAMİŞLILI 7 ay önce yorumlandı

  seyfettin yilmaz mustafa çay ayni yoldaydilar mhp teşkilati onu sildi ama mustafa çayi silmedi şimdi̇ nasil olacak genel seçimde kamişli ve köylerden iyi partiye oy isterken şimdi nasil mhp ye oy isteyecek gerçi onda yüz yok ki ister siyaset böyle

 • Mhp 7 ay önce yorumlandı

  MHP en şanslı yer sarıçam , diğer yerler kritik. Kozan için 2 isim olabilirdi Ali Demir, Hüseyin Haluk özen ...

 • pozantılı 7 ay önce yorumlandı

  m.çayın genel seçimde ıyı partiye çaliştıgını pozantıda bilmeyen yok mhp pozantı teşkilatı bu durumu genel merkeze rapor etmişti ama

 • Mhp li nefer 7 ay önce yorumlandı

  Bence azmi ertanın mustafa çayla bi alıp veremediği yok adam doğruları yazıyor

 • Pozantili 7 ay önce yorumlandı

  Azmi ertan efendi mustafa çayla alıp veremediğin ne

 • Mhp li nefer 7 ay önce yorumlandı

  Gerisini bilmem ama mustafa çay hem fetö cü hem akşenerci bahçeli affetmez inşallaaaah

 • Ceyhanlı 7 ay önce yorumlandı

  Tek mustafa çay ve türkeş filik mi iyi partiye çalıştı .Diger adaylardan çalışan yok mu?

TÜM YORUMLAR
TÜMÜ Yazarlar
Hava Durumu
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv

banner671