banner815

'Sanayicinin derdi bizim derdimiz'

Ak Partili Tezcan, 'Esnaf ve sanayicimizin dert ve sorunları bugüne kadar maalesef hep ötelendi' dedi.

16 Ekim 2018 Salı 17:29
'Sanayicinin derdi bizim derdimiz'
banner812
Ak Parti Adana Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Mahmut Tezcan, "Esnaf ve sanayicimizin dert ve sorunları bugüne kadar maalesef hep ötelendi. Bizimle birlikte dertleri bizim derdimiz olacak ve sorunlarına köklü çözümler üreteceğiz" dedi.

"KÖKLÜ ÇÖZÜMLER ÜRETECEĞİZ"
Metal Sanayi Sitesi esnafını ziyaret eden Mahmut Tezcan, "Yerel yönetimler sürekli olarak esnafın ve sanayicinin önünden koşmalıdır. Onların derdini dert edinmeli ve sorunlarına köklü çözümler üretmelidir. Bizler vatandaşlarımızın hizmetkârıyız. Sanayicimizin sorunlarını çözersek halkımıza istihdam olarak geri dönüş olacak ve şehrimizde toplanan vergi geliri artacaktır" diye konuştu.

"TÜM İMKÂNLARI SEFERBER EDECEĞİZ"
Esnafın ve sanayicinin kalkınması için her türlü desteği vereceğini belirten Tezcan, "Ekonomik olarak sıkıntıya sokulmak istenen ülkemizi ayakta tutacak sanayicimiz ve esnafımızdır. Bu minvalde ülkemizi kalkındıracak bu müteşebbislerimize her türlü belediyemizin imkânlarını seferber edeceğiz. Gerek yer sorunu, gerek alt yapı ve gerekse ulaşım sorunlarına neşter vurarak rahata kavuşturacağız" dedi.

"MİLLETİMİZ ŞEFFAF ŞEKİLDE İNCELEYECEK"
Vatandaşlarımızın akıllarındaki suizannı yok edeceğiz diye Mahmut Tezcan, "Belediyemizin gelir ve gider tablolarını halkımız ile belli zaman dilimleri içerisinde paylaşacağız. Bizim için önemli olan şeffaf bir yönetim modeli oluşturmaktır. Milletimiz gönül rahatlığıyla yaptığımız icraatları takip edebilecekler" diye konuştu.
"AB DESTEKLİ PROGRAMLARA AĞIRLIK VERECEĞİZ"
Avrupa Birliği destekli iktisadi kalkınma programlarına da değinen Mahmut Tezcan, "Halkımıza yeni istihdam alanları oluşturmak için Avrupa Birliği destekli iktisadi kalkınma programlarına önem vereceğiz. Bunun bir örneğini Karataş denizini termal turizme açarak gerçekleştireceğiz. Gerek kurulmakta olan Mahrukatçılar Küçük Sanayi Sitesinde, gerek Gıda Organize Sanayi Bölgesinde, gerek Tarıma Dayalı İhtisas Organize Sanayi Bölgesinde ve gerekse Balıkçılık ve Su Ürünleri İhtisas Organize Sanayi Bölgesinde girişimcilerimize ön ayak olup gereken tüm desteklerimizi sunarak şehrimize yeni gelir kapıları açacağız ve yeni istihdam alanları oluşturacağız" şeklinde konuştu.

"BİZİM GİBİ ÇALIŞACAK KİŞİLER İSTİYORUZ"
Ak Parti Adana Büyükşehir Belediye Başkan Aday adayı Mahmut Tezcan'nın ziyaretinden duydukları memnuiyeti dile getiren Metal Sanayi Sitesi esnafı, "Biz bizler gibi çalışacak kişiler istiyoruz" diyerek Mahmut Tezcan'ı Adana Büyükşehir Belediye Başkanı olarak görmek istediklerini dile getirdiler.
Son Güncelleme: 28.10.2018 22:25
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner816

google.com, pub-7197687656137963, DIRECT, f08c47fec0942fa0