banner815

STK temsilcileri ve muhtarlar başımızın tacı olacak

Büyükşehir Belediye Başkan A.Adayı Mahmut Tezcan, 'STK temsilcileri ve muhtarlarımız başımızın tacı olacak' dedi.

03 Ekim 2018 Çarşamba 16:18
STK temsilcileri ve muhtarlar başımızın tacı olacak
banner812
Ak Parti Adana Büyükşehir Belediye Başkan A. Adayı Mahmut Tezcan, "Bizim sevk ve idaremizde STK temsilcilerinin, muhtarların, kanaat önderlerinin ve en küçük bireyin dahi önemi çok büyüktür. Kapıları kaldırıp bizimle direk iletişim kurmalarını sağlayacağız" dedi.

Yaptığı seçim çalışmalarına Hak-İş sendikası Adana İl Başkanlığı ve kanaat önderi Ali Antepüzümü ziyaret ederek devam eden Adalet ve Kalkınma Partisi Adana Büyükşehir Belediye Başkan A. Adayı Mahmut Tezcan projelerini anlatarak günümüzde yapılan yanlış siyaset üzerine fikir alışverişinde bulundu.

"DUVAR SİYASETİNİ ORTADAN KALDIRACAĞIM"
Geçmişten günümüze yapılan ulaşılamaz siyasetçi anlayışını değiştireceğini söyleyen Ak Parti Adana Büyükşehir Belediye Başkan A. Adayı Mahmut Tezcan, "Genel olarak var olan bir duvar siyaseti ile toplumumuz karşı karşıya kalmıştır. Siyasi tercihler dönemlerinde kapıları ağzına kadar açık bırakanlar hasbelkader seçildiğinde kapılarını vatandaşa duvar haline getiriyorlar. Bizim siyasetimizde kapıları ortadan kaldıracağız. STK temsilcilerimiz, muhtarlarımız, kanaat önderleri hatta en küçük birey dahi bana kolaylıkla ulaşabilecekler. İstek ve taleplerini ivedilikle hayata geçireceğiz" dedi.

"GÖNÜLLERE DOKUNACAĞIZ"
Bir gönlü alabilmek kadar bir gönle dokunabilmenin önemine değinen Mahmut Tezcan, "Genç yaşta siyasete atılmış bir kardeşiniz olarak hayatın bana öğrettiği en önemli düstur kalp kırmadan halkımızın gönlüne dokunmaktır. Vatandaşlarımıza hizmetkâr olmak için yola çıktım. Bizler sefer ile görevli olduğumuzun ve muzaffer olmanın yüce Hak Teâlâ’nın bir tecellisi olacağının bilincindeyiz. Yarış içinde asla değiliz. Tek derdim Adana’mıza hizmet üretmek ve Adana’mızı civar illerde yaşayan vatandaşların gıpta ile bakacağı bir metropol haline gelmesini sağlamaktır" diyerek Adana ile alakalı vizyonunu açıkladı.

TAM DESTEK!
Hak-İş Sendikası Adana İl Başkanı Abdurrahman Yücel ve önemli kanaat önderlerinden Ali Antepüzümü, Ak Parti Adana Büyükşehir Belediye Başkan A. Adayı Mahmut Tezcan'ın kendilerine yaptığı ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek başarı dileklerini ilettiler.
Son Güncelleme: 08.10.2018 12:22
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner817

google.com, pub-7197687656137963, DIRECT, f08c47fec0942fa0